Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Čas od času jsem se na to pro zasmání rád podíval a už se nemůžu dočkat dalších třech nových pořadů Barman hledá ženu, Elektrikář hledá ženu a nakonec naprostý TOP zábavných pořadů 60letý panic hledá ženu. No upřímně, na hlavní vysílací čas docela slabota, na to stačí seznamka.

Záhada Severního moře (2011) (TV film)

Jako jednoduchá oddychovka na sobotní odpoledne to celkem ušlo. Někdy scény postrádaly smysl, aby to klaplo přesně tak, jak má (chce se mi napsat - taková ta německá klasika...).

Dědička (1949)

Tohle neni muj šálek kafe, černobílý americký filmy zpřed půl století fakt nemusim. Nesčetněkrát jsem to přestal sledovat a věnoval se něčemu jinýmu, to mluví samo za sebe.

Pátrání po dracích (2007) odpad!

Jak to mohlo být zajímavý téma, tak jsem čekal, s jakými důkazy přijdou. Ale nic věděcky podložený nebylo. Vždy jen rozebírali téma dinosaurů (taky nic zajímavýho, co by člověk, který se o to aspoň trochu zajímá, nevěděl) a pak v nenávaznosti zmínili, že by tohle MOHL být společný rys s draky, KDYBY existovali. A forma dokumentu, kde počítačově přidali draky nebo dinosaury a potom se chovali, jako by tam byli... Co k tomu dodat. Ztráta času.

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Viděl jsem další díl v TV, přijdu tomu dát odpad! a překvapivě zjistím, že už jsem ho tomu dávno dal. Ale kdybych mohl, dám tomu oba dva. Ta rádoby napínavá atmosféra je fakt směšná, naprosto přehrávaný, ti herci na to nemaji. Ale tohle by nezachránil ani Hollywood, jaká je to scénáristická patlanina...

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

To prostě nemá cenu, já se tomu celou dobu směju. Ať jsou to rozhovory nebo výrazy herců, rádoby napínavá atmosféra... Ale hlavní představitelka teda neni ošklivá a kdyby aspoň víc zapojili např. ty vlky, tak by se snad dalo uvažovat o vyšším hodnocení.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

Tohle je na cenu. Cenu nejvíc natahovanýho ničeho. Příběh by mi sám o sobě možná (!) nevadil, ale trochu mě minula cílová věková skupina a pohlaví, kterýmu bylo všechno tohle uzpůsobeno. Ale ty dialogy byly jiná liga, na tom se člověk pravidelně upřímně zasmál :)

Pár nenormálních aktivit (2013) odpad!

nedokážu si vybavit nic trapnějšího, co jsem kdy viděl... Vtipy samy o sobě nejsou funky a ta jejich přehrávanost to akorát podtrhuje. Čekal jsem kvalitní parodii něco ve stylu Scary movie, ale tohle ne :(

Až vyjde měsíc (2012) odpad!

Asi po půl hodině vypnuto a můžu se plácat po ramenou, že jsem si ušetřil kolem hodiny času. Bruce mi bylo upřímně líto, když jsem uviděl, v čem že to hraje. Ale škoda slov, absolutně nesedlo...

Nejslabší! Máte padáka! (2002) (pořad) odpad!

Tenhle pořad jsem jako kluk šíleně nesnášel, k tomu ještě otravný kecy Slavíkový. Jediný pozitivní je na tom snad jenom parodie s Kaiserem a Lábusem (kdo nám to tu kazí, komu by bylo lépe v rakvi? :D). Ale doteď vlastně nevim, jakej je systém toho banku, tak jsem to asi ignoroval úspěšně :)