Vyměřený čas (2011)

Vubec to neni spatny namet. Ukazuje to jednoznacne na to, ze "Elixir vecneho zivota" nesmi byt vynalezen.

Černobílý svět (2011)

Rekl bych, ze je to jeden z kandidatu na Oskara za nejlepsi film.

Já, legenda (2007)

Vykradacka hned nekolika filmu, tohle hodnoceni timpadem musi jit dolu. Jinak jde o komercni film jak vystrizeny z ucebnice "Jak vydelat na filmu bez fantazie"

Johnny English se vrací (2011)

Neubranim se dojmu, ze se z toho dalo vykresat mnohem ale mnohem vic. Dej je predvidatelny, ale to by ani tak nevadilo. Johnny se podoba vice Bondovi nez Beanovi a to je skoda. Rekl bych ze na DVD by to stacilo, kino z toho nic vic nevykresli.

3 Idiots (2009)

Tohle by meli povinne poustet vsem studentum a nekterym profesorum.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Kdyz se dobre bavim, tak se dobre bavim, tohle je suprkrutozni komedie :-D Navic je to humor stylovy, zadne zbytecne "fuck" - je to priklad, ze i tak to taky jde, super, jen tak dal hosi :-)

The Hopes & Dreams of Gazza Snell (2010)

Svetovy trhak to rozhodne neni, ale je to rozhodne netradicni drama - dostat toto tema hollywood,je z toho sladak. urcite stoji zato videt.

The Perfect Game (2009)

"Outsideri vitezi" po tisicateprve, ach jo.... to asi zase nekam museli soupnout detske neherce z disneyy channelu.

Obhájce (2011)

Totalni odzbrojeni. Tomuhle filmu se neda nic moc vytknout, pokud mate radi filmy ze soudniho prostredi. Ke konci jsem si pral, aby to pokracovalo.

Šéfové na zabití (2011)

Je to vyborna komedie, ale neubrnim se pocitu, ze jsem se mohl smat vic a casteji aktomu stacilo malo, potencial ten film ma, skoda, ale reci jen 4 hvezdy dostane.