Umění lhát (2009)

Pokazde kdyz vidim vybornou komedii, u ktere se smeju a vzpominam na ni i po nekolik mesicu, tak si u me zaslouzi plny pocet a tohle je jedna z nich.

Captain America: První Avenger (2011)

No na Beckovy film je to velice slusny, takze proc ne. Spis jsem ocekaval americkou propagandu, ale spis je to sebeironie. Pro me prekvapeni plne akce - pochopitelne ze asi nebude nominovan na Oskara, ale o to se ani nesnazi.

Letní bouře (2004)

Haha, slysel jsem ze je to suprova komedie a taky ze je.. "Ke konci tydne ho zkonvertuju" :-DDD

Život v jednom dni (2011)

Jedine, co se na tomto snimku da ocenit, je napad, jinak je to nuda. Beru sice, ze je to dobra sonda do lidi na planete, ale to prece nemuze stacit k tomu, aby se hodnoceni vysplhalo pres 80 procent...

Bratři (2009)

Nemuzu se porad ubranit dojmu, ze jde o americkou agitku. Nastesti tady jde o tu psychologii a musim rict, ze film byl bravurne zpracovan i zahran.

Auta 2 (2011)

Ale jo, dalo se to prezit, ale na jednicku to nema, coz se ovsem dalo cekat, takze zadne zklamani. Myslim ale, ze mladsi deti nepochopi moc ten pribeh kolem-detektivka holt neni pro deti.

Odsouzení (2010)

Prvni 1/4 nuda.... 1/2 nuda...., aaa pozor zbytek filmuuu NUDAAA. Takhle propasnout slibny pribeh, to je zlocin. Herecke vykony a scenare absolutne onicem.

Billy Elliot (2000)

Film, ktery chyti za srdce a s jasnym odkazem - jdi si za svym snem stuj co stuj!