Pod kůží (2008)

Tuctový horor, ani vlastně nevím, proč jsem se na něj šel podívat. Čekal jsem jako u každého hororu na nějaké lekavé momenty, ale moc sem se jich teda nedočkal, což je u tohoto žánru myslím dost stěžejní.

Kurýr (2002)

Fajnovej akčňák s dobrým nápadem a slušným tempem, rozhodně neurazí.

Kurýr 3 (2008)

Celkem vydařený film ze série kurýrů, až na tu, podle mě škaredou, zrzku. Rozhodně se nebudete nudit.

Vikingové II (2008)

Kýčovitá kravinka, kolikrát jsem si říkal,. že to vypnu. Věřím, že to může pobavit mladší generaci, mě to tedy moc nebavilo.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Velmi působivý snímek, s otevřenou pusou jsem sledoval celý film, ani minuta mě nepřišla zbytečná. Doporučuji.

Zmeškaný hovor (2008)

Celkem obstojný horor, připomínající vzdáleně "Final destination"

Utržený ze řetězu (2005)

Napínavý akční filmeček, ale přeci jen bych uvítal trošku reality.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Další ze série muzikálu. Dá se říct, že nijak nevybočuje ze standardu předchozích dílů. Pro milovníky tohoto žánru pěkná podívaná - v muzikálu ovšem nemůžete čekat bůhvíjaký promyšlený a dramatický příběh.

Zapomenutý ostrov (2008)

Těšil jsem se na druhý film od Marka Levina po celkem úspěšném "Malý Manhattan", ale přišlo vážně zklamání. Děj nic moc - žůžo dobrodrůžo á-la ostrov pokladů v podání osamělé jedenáctileté holky, která sice spadne z 20 ti metrů ze skály, ale jen tak si v klidu řekne pro sebe, že má hlubokou ránu na noze a běhá v džungli dál. No to jste snad nemohli myslet vážně!!?? Tento příběh měl být buď zpracován jako pohádka pro děti a to se vším elánem a s ryze pohádkovými prvky a nebo jako čistě realistický. Tohle zkloubení obojího podle mého přineslo takový neúspěch, protože je v tu chvíli nezaškatulkován. Co se týče hereckých výkonů, tak až na představitele Jacka, kterýmu jsem milujícího otce prostě nevěřil, bych nic nevytknul.

Hrdost a sláva (2008)

Mno, jedna z dalších emerických hrátek na policajty a zloděje - ti, za každých okolností neúplatní, opět zvítězí a ti špatní dostanou co si zaslouží a dokonce to přijmou mužně a s hrdostí... ale prosím vás, copak to někdo z vás těm hercům věřil??? Jedině Jon Voight nezklamal, jinak bída. Dobré hodnocení drží nad vodou snad jen námět a celkem povedený scénář.