Picket Fences (1992) (seriál)

Dnes již poněkud starší rodinný seriál o jednom americkém městečku, ve kterém se snad stane všecko co si můžete představit a soud zasedá každý den. ;-) Pojato komediálně, rozhodně se nebudete nudit. Mimochodem jde dost vidět že Ally McBeal i Picket fences má společného jmenovatele David E. Kelley.

Účastníci zájezdu (2006)

Prosím Vás ty podšálky....!! :-D Ten film je geniální, proste realisticky ukazuje, jak může vypadat takový obyčejný zájezd čechů k moři. Hodně povedený filmeček.

Přátelé (1994) (seriál)

Kdo by neznal, prostě super seriál do nepohody :-)

Cesta do neznáma (1995) (seriál)

Ze začátku to byl velmi slušné, ba skvělé, ale v pozdějších epizodách Vám přijde, že je to pořád dokola to samé a začne Vás to nudit. Možná by to chtělo nějaké oddychové epizody.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Tak nevím, je to brak, ale pár dílů jsem viděl a nebylo to tak špatný, odpad bych nechal pro jiné seriály.

Horákovi (2006) (seriál)

Mě se ten seriál moc líbí, je vtipný a pohodový, a v tom se ztratí veškeré nedostatky, když to srovnám co teď dávaj za hrůzy v televizi, tak todle je prostě na prvnim mistě. Prosim koukněte se na vic nez jeden dil, než dáte hned odpad, děkuji.

Galaxy Quest (1999)

Solidní parodie, Tim Allen nezklamal.

Knight Rider (1982) (seriál)

Kultovní seriál 80tých let, musím říct, že už drzé napodobeniny typu "Zmyje" , "Knight rider team" či nejnovější "Knight rider" (2008 - ) dokládají neskutečný potenciál tohoto seriálu. Rozhodně to nebyl nejlepší seriál tehdejší doby a už vůbec ne letošní, ale všichni co jej viděli musí uznat, že je mnohonásobně lepší nežli jeho nástupci.

Dobrý synek (1993)

Pro mě velicve silný zážitek, ta psychologie, herecké výkony, ten konec, prostě perfektní, nemám nic co bych tomu filmu vytkl.