• Krátkometrážní

Bláznivá holka (2008)

No, to mě dostalo, že se mi bude líbit film, který jsem viděla na Nova Cinema a následně na TV Barrandow jsem nečekala.

Ostříháno (2013) (pořad) odpad!

Pěkně se na pořadu vidí kvalita přízemních kadeřnictví v Česku, akorát že v pořadu ostříháno za ty hnusy lidi nemusí platit. Jestli se někdo na to dokáže dívat vkuse čtyřicet minut, nechápu ho, když mrhat čas, tak rozhodně smysluplněji než touhle břečkou plnou extrémně nesympatických lidí a vět nerozvinutých!

Beetlejuice (1988)

Okouzlující Winona Ryder a Timík Burtoník, jo!

Labyrint smrti (2006)

Ve tři hodiny ráno, když nejde spát, výborný film, jinak zřejmě těžký průměr.

Clara cet été là (2002) (TV film)

Kdyby tam nebyla ta Soko, tak to kašlu hned po pár minutkách!

Život Adèle (2013)

No, no, no, nebylo to sice úplné žůžo labůžo, jak jsem to zprvu naivně očekávala, ale rozhodně mě to nezklamalo a líbilo se mi to, kamera, herecké výkony, ďolíčky ve tvářích hlavních aktérek, když se usmáli, moc miloučké to bylo po zážitkové stránce a zároveň hodně smutné.

Na druhé straně kopců (2012)

Moc se mi v tomto snímku líbila Cosmina Stratan a její tiché promlouvání, když něco říkala. Ta ponurá, klidná a pomalu se plynoucí atmosféra filmu mě dokázala neskutečně vtáhnou do děje, tudíž mi nevadila vůbec délka snímku, i když ke konci to na mně už bylo moc opakující se, tak to opravdu oceňuji, žádný podobný snímek jsem ještě neviděla a tenhle mi připadal rozhodně povedený! Každopádně konec mě zklamal, jelikož jsem to sledovala v rozpoložení, kdy jsem si za každou cenu zrovna takový konec nepřála. Ale jo, nápaditý snímek, čtyři hvězdičky až pět.

Out with Dad (2010) (seriál)

Třetí sérii jsem proběhla velmi rychle, stejně jako ty předtím, hrůza děs, ten správný seriál o coming outu to rozhodně není. Obě protagonistky jsou mi nesympatické (to by se ještě dalo přehlédnout), avšak příliš chápavý, gayfriendly a milý otec Rose, který s ní s klidem diskutuje a naopak věřící rodiče Vanessy jako protiklad znázorněni jako pořádřešiči problému, to néééééééééé, po pár dílečcích odmilování Rose a zakoukání do Claire, wtf? Navíc to vyměnění herců v třetí sérii, no, fujky! Jedna hvězdička z mé dobré vůle po utvoření konečného názoru.

Šestý smysl (1999)

Pusťte tento film svému malému dítěti k večeru a bude ho milovat zbytek svého života!