• Krátkometrážní

Klukanda (2011)

Po celý film se mi neskutečně líbil ten kamerový bokeh prostředí a jasné zaostření na detaili tváří. Poté se mi líbila v tomto snímku hlavně maličká Malonn Lévana, jelikož dětské herecké výkony jsou vždy nejčistější a v tomto snímku to takové opravdu bylo až neskutečně i u dalších postav. Konec byl pro mne malinkým zklamáním, protože mne to donutilo přemýšlet nad pokračováním příběhu, což bylo nemilé, jelikož jsem se snažila si poskládat celkový vývoj budoucnosti Laury.

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

Není na světě lepší zábavy, než skákat v kalužích!

Leon (1994)

Uf, tenhle film jsem viděla poprvé úplně jako malé dítě, bylo mi něco kolem pěti a postavu Matyldy jsem si dočista zamilovala. No, jo. Už i v mladičké N. Portman něco bylo! Tenhle film je jeden z těch, které vás rozhodně nenechají odejít někde pryč uprostřed děje! A samozřejmě mám tendence si pořídit Aglaonem, když se k tomuto filmu občas vrátím a čas od času když piji mléko vzpomenu na Leona. Ale to se asi nestává pouze mně, myslím.

Sugar Rush (2005) (seriál)

Asi po prvních třech dílech první série jsem vzdala sledování tohohle seriálu. Za rok jsem se k němu vrátila a dokoukala jsem za den celou první sérii a musím přiznat, že mně to nakonec vtáhlo do děje. I když celý příběh je dost nepravděpodobný. Tvůrci si s tím pohráli tak, že to nakonec je příjemná a hravá věc, kde ději věříte i tomu, co postavy v něj dělají. Nakonec je to dost realistický seriál a ukazuje, že ne vše lidské je dobré a jak to asi i někde chodí. http://www.youtube.com/watch?v=KXewIR7Y7cc!

Kdyby zdi mohly mluvit 2 (2000) (TV film)

Nevím, čím to je, že ve většině případů film, který je tvořen z více příběhů bývá na tolik vynikající. Avšak ani mne tato otázka tolik netrápí, protože se mi tento film ve výsledku opravdu líbil a nic jiného by mě nemělo zatěžovat. Dávám plný počet hvězdiček, i když to nebylo dokonalé, tak tím více to bylo příjemnější sledovat, a přesně proto takové hodnocení.

Moje léto lásky (2004) odpad!

Nesympatické herečky a prapodivný děj. Ne, nezaujalo mě to a ani trošičku se mi to nelíbilo a hned po shlédnutí jsem DVD s tímhle filmem zahodila do nejbližšího odpadkového koše.

Fosterovi (2013) (seriál)

Přijde mi to v mnoha směrech nepříjemné, ale přesto na to dokáži koukat bez překlikávání. A to asi hlavně díky Callie a jejímu hipster batohu. Měním názor, po pár dílech (už i první série) nezábavné + nesympatické postavy, typická/obvyklá/průměrná/protivná americká komedie, vyberte si.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

No, upřímně. Neskutečně obdivuji Ester, že to dává, i když občas pouze jakžtakž a že se na to vůbec dala.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Hm, hm, hm. Že by Kameňák 3 mohl konkurovat prvnímu i druhému dílu? Jistěže ano! Další brak přibyl do vrakoviště. Jaképak to překvapení!

Kameňák 2 (2004) odpad!

Odpadem jsi, odpadem zůstaneš!