• Krátkometrážní

Kameňák 2 (2004) odpad!

Odpadem jsi, odpadem zůstaneš!

Kameňák 3 (2005) odpad!

Hm, hm, hm. Že by Kameňák 3 mohl konkurovat prvnímu i druhému dílu? Jistěže ano! Další brak přibyl do vrakoviště. Jaképak to překvapení!

Katka (2009)

Mně je jenom docela líto, že jsem tento dokument viděla zrovna ve škole, protože to byly pořád samé srandičky na všechny póly třídy. A skvěle to dovršila ta paní, která nám to pouštěla větou po skončení a teď prosím pěkně cituji: „A když budete mít velké štěstí, můžete Katku v Praze potkat". Myslím, že v tu chvíli by si zasloužila tvz. facepalm. Každopádně Třeštíková to skvěle natočila, tak jak to bylo. Nic hraného, naaranžovaného ani předstíraného jsem tam nespatřila. Tenhle snímek, tedy život Katky samotný je rozhodně galakticky skvělá ukázka, že drogy nejsou jako med v čaji, ale spíš kobra v hlavě. Jednou uštkne a už člověka nepustí. V praxi si člověk odnese zasviněné tělo do hrobu i s nemalými dávkami jedu a nikoliv medu.

Kdybys jen tušil (2020)

Jako náctiletá lesba, bych si strašně moc přála vidět takový film. Jsem ráda, že jiný ročníky než já mají teď tu možnost, je to ňuf.

Kdyby zdi mohly mluvit 2 (2000) (TV film)

Nevím, čím to je, že ve většině případů film, který je tvořen z více příběhů bývá na tolik vynikající. Avšak ani mne tato otázka tolik netrápí, protože se mi tento film ve výsledku opravdu líbil a nic jiného by mě nemělo zatěžovat. Dávám plný počet hvězdiček, i když to nebylo dokonalé, tak tím více to bylo příjemnější sledovat, a přesně proto takové hodnocení.

Klukanda (2011)

Po celý film se mi neskutečně líbil ten kamerový bokeh prostředí a jasné zaostření na detaili tváří. Poté se mi líbila v tomto snímku hlavně maličká Malonn Lévana, jelikož dětské herecké výkony jsou vždy nejčistější a v tomto snímku to takové opravdu bylo až neskutečně i u dalších postav. Konec byl pro mne malinkým zklamáním, protože mne to donutilo přemýšlet nad pokračováním příběhu, což bylo nemilé, jelikož jsem se snažila si poskládat celkový vývoj budoucnosti Laury.

Kmeny - Graffiti (2015) (epizoda) odpad!

Stačí potkat pár lidí maximálně udělaných do graffiti a tohle s vámi nepohne, nuda.

Kmeny - Hipsteři (2015) (epizoda)

„Dneska už hipstra na ulici nepoznáš, protože všichni jako už choděj voblíkaný jak hipstři, to je o čem se tu bavíme celou dobu, rozumíš, že se to jako, tak to zmutovalo, že už to prostě neexistuje. Máš tady nějakou skupinu lidí, který eeee prostě eee nasledujou ňáký, ňáký svoje principy, ňáký svoje návyky, ale pak máš spoustu lidí, který následujou je, ale už jenom bezmyšlenkovitě a čistě jenom eee vizuélně.“ Radkovi bych dala pět hvězdiček za jeho lehce koktavá slova, dokumentu kolísavý průměr.

Kmeny - Punk (2015) (epizoda)

26 minut a tolik málo hudby? Vždyť ta k punku patří a to bych ocenila, i když punk ve své podstatě neposlouchám. No, některé věci řečené dobré, oukej, ale jinak celkově nuda.