Zaba

• 12.8.2019  19:24
    Fauve (2018)

Hodně silný příběh.

• 28.7.2019  15:44

Na film jsem se dívala s dětma a musím říct, že bylo fajn. Smály se vtipům, který by mě jinak nerozesmály. Takže jsem to zažila tak trošku z jejich perspektivy a bylo to moc prima. Kdybych byla zase malá, určitě by se mi to taky moc líbilo. Jako dospělá tam bylo pár věcí, co mě iritovalo, ale to už je úděl americkejch filmů. Některý pasáže jsou jak přes kopírák, jen se mění lidi, bytosti, prostředí atp. Někde to funguje a někde ne. V tomto případě to bylo celkem fajn. Komiksovej příběh... a ty mám ráda. Jako odpočinkovej film velice příjemná podívaná vhodná pro děti (1. stupeň ZŠ) :)

• 11.7.2019  20:09
    Paříž (2008)

Nelehká situace profesionálního tanečníka, který se najednou zadýchává i při cestě do schodů. Vytržený ze života je odkázaný na svůj byt, odkud pozoruje cvrkot v okolí. Tím se film vždy přenese do jiné roviny a tím sledujete najednou život dalšího člověka a pak dalšího člověka, až se to zase stočí k tanečníkovi a od něj zase pryč. Každý má své starosti i radosti... ale žijou. Tanečník čeká jestli bude vůbec žít dál... Filmy ze života mají zkrátka své kouzlo.

• 10.7.2019  20:41
    Šeptej (1996)

Znám lidi, kteří tento film vůbec nemusí a lidi, pro které se stal srdeční záležitostí, jako pro mě. Za mě je to povedenej biák ze života pražskejch mladejch lidí. Různá zákoutí městskýho života. Vztahovej mišmaš. Pozérství. Párty a vše co k nim patří. A to vše ve fajnovým hereckým obsazení, protknutý hudbou, kterou dodnes ráda poslouchám v autě. Můžu doporučit a uvidíte, jestli si Vás ten film získá nebo ne.

• 10.7.2019  16:01
    Štěstí (2005)

Na film jsem narazila při přepínání televize, kde nic moc nebývá. Zaujal mě natolik, že jsem ho shlédla celý. Líbilo se mi prostředí, které nebylo nijak vyumělkované. Zkrátka se tomu dalo věřit. Herecké obsazení taky moc fajn a nejednou jsem se pozastavila nad "hereckým" výkonem dětí. Příběh mi dával smysl a nepřišlo mi to nijak přitažené za vlasy... z okolí vím, že se holt takové příběhy odehrávají a často i v hrubším stylu. Pro mě fajn snímek odkrývající příběhy obyčejných lidí.

• 30.6.2019  16:58

Konečně jsem měla možnost shlédnout tento biák a moc mě mrzí, že mi nevyšlo ho vidět v kině. Koncertové scény musely být v kině fantastické. Ale pokud mám hodnotit film jako celek, tak jedním slovem pecka. Co se týká hereckého obsazení, tak jsem si chvíli musela zvyknout na Ramiho v roli Frediho, ale tak to mám asi u všech biografií. Každopádně on i všichni ostatní odvedli parádní výkon. Muzika této legendární kapely byla samozřejmostí a fungovala perfektně. Nahlédnutí do zákulisí celebrit tohoto formátu bylo výstižné a velice dobře zpracované. Film plynul naprosto přirozeně bez jakýchkoli prostojů či táhlých pasáží. Několikrát jsem měla husí kůži nebo slzy v očích a to jsem na to koukala doma. Opravdu emocemi nabitá biografie, která rozhodně stojí za shlédnutí.

• 25.6.2019  18:07
    Skleněný (2019)

Ač nerada, tak musím přiznat, že toto byl nejslabší díl celé série. Mám z toho smíšené pocity. Myslím, že za shlédnutí rozhodně stojí, ale už to není tak záživné.

• 27.4.2019  21:02

Já nevim, ale mě to prostě bavilo. Dějový spád je svižný i zábavný. Zápletka předvídatelná díky předchozímu dílu, ale prostředí počítačové hry má fajn rozměr. Herecké obsazení je dobré, ačkoli herci v počítačové hře jsou mi nějak víc sympatičtější. Herci studentů přesně zapadají do škatulek "kráska", "sporťák" a "šprti", což je krapet nudný, ale to je prostě amerika, která se nezapře ani v samotným závěru. Ale to už k americkým biákům prostě patří. Jako oddechovej film je to prima.

• 27.4.2019  09:56
    Štamgast (1987)

Knihy Charlese Bukowského mám ráda pro jejich syrový až neotesaný styl. Jsou jenoduše ze života. Tento film je přesně v jejich duchu. Historky z okraje společnosti bez zbytečných kudrlinek. Mickey Rourke tady hraje fakt dobře. Role mu sedla a ne jen jemu. Vřele doporučuji!!

• 23.4.2019  19:38
    Hunger Games (2012)

Téma snímku je zvláštní. Nicméně jako odpočinkový biák na víkendové odpoledne je to fajn. Má to spád. Herecké obsazení se povedlo. Baví mě, postapo světy a tenhle prostě není špatnej.

• 14.11.2018  20:40
    Rozpolcený (2016)

Mě se to líbilo fakt MOC. McAvoye mám ráda a tady se fakt předvedl. Leč na 5 hvězd mi tam něco nedefinovatelného chybělo. Utíká to svižně, děj je taky fajn, herecký obsazení taky v pohodě, film mě moc bavil... ALE! Prostě to nejde popsat... ale je to jen můj pocit, každopádně všem doporučuju!

• 14.10.2018  20:47
    Čas na dobrodružství (TV seriál) (2010)

ANO!! Animáků je v současné době opravdu MOC, ale jen málo z nich mě opravdu chytí za srdce. A TOTO je jeden z nich. Nic tady není nemožné a to je na tom to úžasné. Každý díl je pecka. Každá postava je unikátní, ale nejvíc to vždycky rozsekne Jake. Všem, co mají rádi trhlé fantasy a neuvěřitelné příběhy můžu jen a jen doporučit.

• 12.10.2018  21:31
    Zaslaná pošta (TV film) (2010)

Takže si to shrneme... zrovna tento titul jsem nečetla, ale jiné knihy ano. Film jako takový není špatný, naopak, další z fantasy filmů, na který se dá koukat i s dětma. Vtipný, napínavý, dobře obsazený... Nicméně zde narážím na stejný problém, jako u ostatních zfilmovaných knih od Terryho Pratchetta... a to nedostatek fantazie prosycené syrovou oktarínovou magií. Zeměplocha je užasný svět, ale z filmu to nějak necítím nebo jak to říct. Suma sumárum... doporučuju! Ale na 5 hvězdiček mi chybí troška té magie :)

• 5.10.2018  22:56

Zrovna jsem to dokoukala a ... WOW! Totální pecka! Zapracování Vincentových obrazů přímo do děje dělá z filmu zároveň průpravu jeho prací. Zajímavě pojatý pohled do závěru jeho života a lidí, které poznal a maloval. Vše je naprosto dokonalé. Za mě 100%. Vřele doporučuji.

• 22.8.2018  19:50

Krásný film. Baví mě, jak jsou francouzké filmy hezky syrové. Téma opravdu ožehavé, ale naprosto dokonale zpracované. Jen jsem se utvrdila v tom, že francouzká kinematografie je přesně to, co mě jako divačku uspokojí. Můžu doporučit, rozhodně to nebyla nuda. Naopak!

• 9.7.2018  16:47

ANO! Takhle povedou animačku jsem dlouho neviděla. Fakt zábavný. Supr děj. Úžasný zpracování. Žádný čmuďajs. Doporučuju!!

• 9.7.2018  16:45
    Ptáci (1963)

Včera jsem ten viděla po dlouhé době na ČT2 a prostě krása. Filmová klasika klasik. Pan Hitchcock to prostě uměl.

• 9.7.2018  16:42

Mě se to prostě líbilo. Hezkej oddechovej film. Je fajn, že se na to dá koukat i s dětma. Ze začátku mi nesedělo obsazení Valeriána, ale pak jsem si nějak zvykla. Laureline je v podání Cary fantastická. Děj má spád, takže jsem se nenudila. Za mě prostě paráda. Luc Besson je prostě srdcovka :)

• 13.2.2018  09:17
    Coco (2017)

Upoutávka mě moc neupoutala, ale o to větší překvapením byl film. Naprostá spokojenost. Po dlouhé dobbě film, který má co říct. Líbilo se mi, jak je tam krásně ukázána lidová oslava Día de Muertos. Dušičky, jak je slaví v jiné zemi. Od zdobených oltářů oranžovými lístky s fotkami přes pohoštění zesnulých až po metaforickou ukázku mostů do onoho světa. Líbilo se mi, jak je tam prezentována důležitost rodiny. Dalším příjemným bonusem je hudba. Písničky hezké, nevtíravé. Jednoduše řečeno krásná pohádka a za mě jednoznačně 100%

• 29.1.2018  21:21

Dlouho jsem odkládala shlédnutí a byla to velká chyba! Film je naprosto dokonalý. To, že se to skutečně stalo, tomu dává mnohem větší hloubku. Je tam krásně vidět, jak jsme se jako lidstvo naprosto zkazili... jen materialismus a prázdný životy. Co se týká hereckýho obsazení, tak vybrali sakra dobře. Všichni mi tam sedli. Film má několik úrovní, které se prolínají a stále to skvěle funguje jako celek. Na nudnou pasáž jsem nenarazila. A v neposlední řadě Eddiho soundtrack... za mě 100% za celej film.

• 29.1.2018  21:12
    Smrtící hadohlavci (TV film) (2014)

Tohle hodnocení jsem nikdy nedala... až do teď! Ani nevím, co k tomu napsat, jak to bylo tragický.

• 24.7.2017  19:45
    Warholka (2006)

Líbí se mi, jak je tu hezky vidět, co se děje v "záři reflektorů". Pod pozlátkem na oko báječného světa na fotkách... což je jen okamžik nebo nainstalovaná vize jednoho nebo druhýho umělce... za nímž se skrývá prázdnota a nicota, která použije, využije a zahodí. Škoda lidí, kteří na to dojeli... Sienna Miller se tu blýskla opravdu mocně. Za mě dobrej film k zamyšlení...

• 2.5.2017  09:46
    Modigliani (2004)

Náhodou jsem na to přepnula v tývce a pak jsem se od toho neodlepila do konce. Mám ráda životopisný filmy. Je tu dobře zachycen život malířů... tak nějak bez okolků, se vším tím chlastáním, drogama, modelkama atd. Pro spoustu lidí hrůza děs životní styl... nicméně celkem běžný jev v těchno kruzích. Od herců, přes děj, po spád - dobrej film!

• 2.5.2017  09:34

Jelikož jsme to hrály, tak jsme se na film moc těšili. Děti nadšený, já spokojená a moje mamka otřesená :D Líbila se mi zápletka, charaktery (např. Žluťas je top) a spád... nemůžu si stěžovat :)

• 2.5.2017  09:29

Dětem se to líbí MOC a mě konec konců taky. Dost mě bavily charaktery jednotlivejch mazlíků. Pro děti, co mají zviřátko je to super biák.

• 2.5.2017  09:25

Moje děti byly nadšené. Mě se to taky líbilo. Bylo to záživný a líbilo se mi, že to krapet připomínalo nějakej velkej popkorňák... samá akce, napětí a sem tam vtipy. Děti by daly na 100% 5 hvědz, já o jednu méně :)

• 2.5.2017  09:22
    Is It College Yet? (TV film) (2002)

Srdeční záležitost! Seriál je jadrnější nicméně film příjemně uzavírá celou tuhle story tak nějak důstojně.

• 2.5.2017  09:18

Zboňuju tyhle fimy, které srozumitelně sdělí to, co mají. Životní příběh vědecký kapacity tu naprosto úžasně ztvárnil Eddie Redmayne, čímž mě utvrdil v tom, že je to supr herec. Nicméně ani ostatní herci nezklamali. A ikdyž je film poměrně dlouhý, tak jsem neměla pocit, že se to nějak táhne. Prostě záživný od začátku do konce... Za mě můžu doporučit!!

• 21.10.2016  19:38

Za mě supr. Rovina hlavní hrdinky mě bavila hrozně moc. Ty výpadky paměti... kdybych je párkrát neměla, nemohla bych říct, že lépe to natočit snad nešlo. Děj příjemně plynul a byla jsem téměř do konce hezky napnutá. Jsem na sebe naštvaná, že jsem si nejprve nepřečetla knihu, jak to mám ve zvyku, ale co... přečtu si jí i tak.

• 26.6.2016  22:06
    District 9 (2009)

Celý mě to baví. Styl filmování, zápletka, herecké obsazení, spád... prostě JO!

<< předchozí 1 2 3