Tajemné zlo (1987)

Naprosté béčko, ale zřejmě nostalgie, kdy jsem to viděl poprvé v dětství a teď si to připomněl po mn oba letech, mě vede k tomu, že dávám maximální počet hvězd. Mně se to prostě stále líbí, na svoji dobu velmi dobře zpracované a v mnoha rolích jsou herci, které tehdy ještě nikdo neznal a dnes je známe všichni.

Život je krásný (1946)

Prvni film roku 2019, ktery jsem videl a okamzite se presunul do TOP 3 filmu, ktere jsem kdy videl! Dokonalost!

Dr. House (2004) (seriál)

Hovadina opakující se stále dokola. Všechny díly na jedno brdo. Nuda, nuda, nuda, sarkastická hláška, nuda, nuda, nuda.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Teda to byl průjem neuvěřitelnej tohleto... jedno klišé střídalo druhé a korunu tomu nasadila ***POZOR SPOILER*** kombinace monster a robotů, no to už jsem si říkal, jak někdo může takovou hovadinu vůbec financovat. Ode mě jedna hvězdička pouze za vizuální efekty, jinak tragédie po všech stránkách.

Hráči (2015) (seriál)

Excelentni serial, ve kterem toho z americkeho fotbalu prilis neuvidime, zato se podivame do zakulisi. Skvele vybrani herci, vsichni velmi sympaticti a snadno se s nimi szijete. Nemam co vytknout, uz se nemuzu dockat ctvrte rady :)

Logan: Wolverine (2017)

Tohle je asi nejlepší dil ze serie Xmen a to i presto, ze se tyka vlastne jen Wolverina. Famozni, uzasny, dechberouci!