Za láskou do Paříže (2014)

Občas mi bylo za herce trapně, tak blbej je tenhle film. Až příště uvidím Helberga v TBBT, tak budu mít na jazyku extra hořkou pachuť z tohoto nesmyslu. 40% si to nezaslouží ani omylem. Za snahu a asi dvě vtipné scény dávám se zavřením obou očí jednu hvězdičku a to se musím hodně sebezapřít.

100% blond (2005)

Jedina vtipna scena se dvema hroudami tuku, jinak jsem neveril vlastnim ocim, za co mohou byt lide placeni...

Hercules (2014)

Zasloužené tři hvězdičky. Dwayne, jako můj oblíbený herec, je fajn, ale že bych z této jeho role byl odvařený, to se říct nedá. Sem tam prohodí vtipnou hlášku. Čekal jsem od toho víc, na druhou stranu ani mě to nezklamalo. Nudné sobotní odpoledne to spolehlivě zabije :)

Očista: Anarchie (2014)

Skoro jako kdyby scenariste cetli muj komentar k jednicce tady na csfd, konecne vyuzili potencial toho tematu. Dvojka je bez debat mnohem lepsi nez jednicka.

Proroctví (2009)

Zajímavě to začalo a naprosto debilně skončilo. Potenciál zajímavého tématu autoři vůbec nevyužili, škoda.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Asi takhle - je to dobrý, vydržíte až do konce a chvílemi to ve vás vzbudí i nějaké emoce. Ale za víc než dva řádky mi to nestojí.

Sex Tape (2014)

Jediná hvězdička ode mě za Marshalla Erikssona, tak špatný ten trapný film je.

Hulk (2003)

Dost divnej pokus o blockbuster. Vubec nechapu ten obraz v obraze, to je proste strasny. Spatni herci a az moc naprosto zbytecnyho kecani. Dve hvezdicky davam jen za obcasnou akci a za to, ze pozdeji vse spravili Neuveritelnym Hulkem.

X-Men: První třída (2011)

Vtipný, akční a supr efekty :) Fakt dobrý pokráčko X-Menů a těším se vždy na každý nový díl. Každopádne Wolverine to v tomhle díle fakt rozbil i když tam byl jen na chvíli :D

Na hraně zítřka (2014)

Je to opravdu super podívaná - velmi dobře promyšlená, ale s tím skoro 90% hodnocením zase neblbněte... Ano, většinu letošních sci-fi tohle strčilo do kapsy, ale do první padesátky nejlepších filmů to má tak daleko jako snaha muže pochopit ženu :) Dávám svých 75% a to velmi zasloužených.