Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Christopher Reeve se musi obracet v hrobe... tady nekdo uplne vykastroval pribeh a nasadil jen bambilion digitalnich efektu, ze kterych vam pujde hlava kolem, ale zazitek zadny. Ta obludnost na konci me poslala do kolen.. Tohle neni ani na prumerne hodnoceni :( Kam se ztratil sarm a vtip Clarka Kenta? Energicnost Lois Lane? Charisma Perryho Whitea? Bena Afflecka si jako Batmana docela i dokazu predstavit, jen by potreboval lekci emoci Christiana Balea. Zajimaveho silenci si zahral mlady Lex Luthor, jeho vykon byl ve filmu to nejlepsi.. Seberte to Snyderovi a vratte to zase Singerovi, prosiiiiiim! Za me 2* jen proto, ze to bylo o malilinky chlup koukatelnejsi nez Man of Steel.

RRRrrrr !!! (2004)

To je tak debilni hovadina, která nejde nedokoukat, ze tomu musim ty dve hvezdivky dat :)

Zevlovat a prudit (2009)

Je to totalne posahany, ale natoceny s takovou nadsazkou, ze me to proste bavi a kdyz to davaj, rad si to pustim :)

Zpátky do ringu (2013)

Vtipné, příjemné a člověk to shltne jedním dechem. Doporučuju na nedělní odpoledne :)

Pixely (2015)

Na to jak slabé to má tady hodnocení, jsem se překvapivě dobře bavil. Za mě 4 hvězdičky :) Tohle je správná oddychovka, navíc řemeslně velmi dobře udělaná! Na hodnocení se vybodněte, prostě si tu komedii užijte :)

Živí mrtví (2010) (seriál)

To je tak napínavý, že se od toho seriálu prostě nemůžu odtrhnout. Občas je děj sice trošku předvídatelnej, ale hodnotím maximálním počtem, protože seriál vyvolává tolik emocí, až mám kolikrát pocit, že jsem součástí té skupiny. Za mě 150%!

Bez kalhot XXL (2015) odpad!

Jeziiiiiis, to je ale debilitaaaa.... Tuny tlachani absolutne o nicem! Dost casto jsem vubec nechapal o cem ten dialog vlastne je a co se mi to autori snazili sdelit. Ani vtipny, ani chytry, ani dramaticky, je to proste uplne o hovinku.

Interstellar (2014)

Nemam co bych vytknul. Takhle slozity namet vysvětlit tak atraktivne a poutave si zaslouzi smeknout před autory jak jen hluboko je to vůbec mozne. Kdo da méně nez pet hvezdicek, zrejme film vůbec nepochopil, protože tenhle majstrstyk potrebuje, aby mel divak i nejake ty zakladni znalosti o fyzice. Vyborny soundtrack, který se da poslouchat stále dokola - tohle je pro me Oskarovy film!

Jurský svět (2015)

Scénář museli mít autoři napsaný snad během obědové pauzy, nic trapnějšího jsem od Godzilly (2014) neviděl. Rozmýšlel jsem se nad jednou nebo dvěma hvězdičkami, ubohý konec mě přesvědčil, že víc než jednu si tenhle film nezaslouží. Škoda, Jurský Park mám hodně rád, tahle napodobenina mu ale nesahá ani po kotníky.