Wolverine (2013)

Wolverine naprosto splnil me ocekavani. Nesouhlasim s nazory, ze by slo o nudny film. Mne se to libilo od zacatku az do konce. Wolverine nepodlehl soucasne vlne blockbusteru a neni preplnen casto az nesmyslnou akci, dovoluje divakovi vzit se do postavy. A to dost ocenuju.

Tísňová linka (2013)

Byval by to byl spickovy thriller... Skoda, ze se tvurci alespon nepokusili vyhnout se typickym klise v zaveru :/ Ale napinave to bylo, "vo tom teda zadna"! ;)

Cesta do zatracení (2002)

10 let mi trvalo nez jsem se odhodlal se na tento snímek podivat. Kdysi davno jsem kolem nej chodil v DVD pujcovne a odhodlaval se k tomu se na nej podivat. Vůbec netusim proc. Včera jsem si film konecne pustil - excelentni Tom Hanks - jako vždycky! Vytecny Jude Law a zajimavy pohled na "mladého Bonda". Tisickrat uz všude byly zmineny plusy a minusy, takze je nebudu opakovat - podle mého nazoru jde o spickove drama, které ma sice predpovidatelny sled udalosti, ale i když je předpokládáte, presto vas nektere dejove momenty prekvapi.

Let (2012)

Na tento film jsem narazil vicemene nahodou, vůbec jsem netusil, ze něco takového vyslo. Stejne tak nahodou jsem si jeden vecer řekl, ze si ho pustim, když uz to mělo nominaci na Oskara. A bylo z toho BUM! Ne na filmovem platne, i když tam taky :) ale především jsem opravdu prekvapeny vykonec Denzela Washingtona. Z mého pohledu jde jednoznacne o jeho nejlepší roli! Fakt jsem mu veril, ze na ten alkohol ma tak nepředstavitelnou chut.

Práskač (2013)

Velmi zajimava zapletka, navíc podle skutecne udalosti - takove filmy mam opravdu rad. Podle me Dwayne hraje skvele, mnohem lepe nez v Rychle a zbesile. Na tenhle film se urcite podivam znovu.

Univerzální voják (1992)

Na tehle megaakcni zalezitosti jsem vyrustal! Zboznoval jsem ten film! Za me 5*!

30 minut po půlnoci (2012)

Skvělé! Nutilo mě to přemýšlet a přál bych si vědět jak to přesně ve skutečnosti bylo....

Transformers 3 (2011) odpad!

Tohle je úplně špatně! Jednička byla vynikající. Na dvojku se dá koukat, ale trojkaaaa... Úplně to pos**li. Divím se 64 procentnímu hodnocení, protože tohle je opravdu odpad.

Oko (2008)

Jeden z mála hororů, který se mi opravdu líbil! Na horory jsem obzvlášť kritický, ale Oko mě skutečně překvapilo a nerozumím nízkému hodnocení ostatních ....

Pí a jeho život (2012)

Tenhle film je nejenom úžasná podivaná ale především strhující příběh s koncem, který vás donutí k zamyšlení, ale zároveň se pousmějete a řeknete si: "Že mě to nenapadlo!" :) Mám rád zvířata a tady jsem emočně rozhodně nestrádal, i když ne vždy zrovna vesele... Pí a jeho život hodnotím stylem: MUST SEE!