Krvavá Mary (2006)

Ehm, No viděla jsem to 2x, ale to má být horor? Je to spíš takový psycho smutný drama, že jsou na světě lidi, který radši obětujou někoho jinýho než samy sebe. Totální blbost !

Pokojný bojovník (2006)

Film sám o sobě s dramatickým dějem, který skončí výhrou nad sebe samým. V některých scénách to bylo tak krásně vylíčené, že jsem si některé scény přehrávala znovu. Moc pěkný film. Dávám 4*

V tom domě straší! (2006)

První animák, který mě vůbec nebavil. Dějově se to u mě ocitlo na úrovni do 8 let. Pro starší to asi nebude ten správný šálek čaje.

Za plotem (2006)

Vidět tento film snad po stý je fakt zážitek. Nikdy se u toho nenudím. Veverka to zabíjela svou hyperaktivitou. Moc pěkný animovaný film.

Bláznivá olympiáda (2005)

Spletitý děj o paralympiádě se šťastným koncem. Po dlouhé době komedie, která se mi moc líbila. Ani jednou jsem se nenudila a vydržela na to koukat bez nějakého pohledu jinam.

Divoká noc (2005)

Takový zlatý průměr, ale líbilo se mi to. Mít takový úkoly, no bezva. Něco takového zažít, to musí být zážitek. 10. úkolů z nichž je ten poslední zničit sraz absolventů jen jim trochu nevyšel, ale humor musí být. Vadil mi český dabing, ale to je detail.

Kruh 2 (2005)

Napíšu jen jedno. Už nikdy se na to nepodívám, protože tak hnusnej horor sem ještě neviděla! :D Po pravdě, první díl se mi líbil více.

Ostrov (2005)

Nejlepší a Nejúžasnější film co jsem kdy viděla. Můžu se na něj koukat pořád dokola a vždy když ho dávají, nikdy nevynechám. Nikdy mě neomrzí, tak krásně natočený film plný úžasných efektů a tak vhodnou hudbou k určitým scénám. Střídá se u mě tolik pocitů, že to nejde ani popsat. Závěr mě nejvíce nadchl a to tím způsobem, že jsem opravdu koukala s otevřenou pusou s údivem, ale to nic nemění na tom, že Ewan McGregor a Scarlett Johansson nesehráli dokonalou dvojku ve velkolepém filmu jako je tento !!

Pozemšťané (2005)

Jak řekl Mark Twain " Ze všech tvorů, kteří kdy žili, je člověk ten nejohavnější. Je to jediná bytost, která způsobuje bolest a přitom ví, že to bolí." Po 19 minutách jsem to stopla, ale nakonec jsem to dodívala. Nemohu neříci, že mi neukápla ani jedna slza, bylo jich spousty, hlavně v 1. části, ta mě dostala na kolena nejvíce. K velkému zamyšlení mě uvedla tato věta " Lidé by měli milovat zvířata opravdovou láskou pro jejich nevinnost a silnou láskou pro jejich zranitelnost. A celkově tento dokument vede k zamyšlení. Neřeknu k tomu nic jiného, než, že " Lidi jsou HOVADA" !!

Dr. House (2004) (seriál)

Hugh Laurie a jeho humor baví v každé situaci. Ztvárnění doktora House bylo nejlepší co udělal.