Zloba - Královna černé magie (2014)

Velice povedený film. Nový pohled a dle mého daleko lepší na pohádku šípková Růženka. Děj mě velice mile překvapil, zpracování též na jedničku. Určitě doporučuji!

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Překvapilo mě jak vysoké hodnocení tento film má, mě absolutně neoslovil a nelíbil se mi. Děj nic moc, nesmyslné fantasy...

Prince Avalanche (2013)

Zdlouhavý film poměrně o ničem:-( Není to můj šálek kávy... Překvapivý je malý počet herců to se jen tak nevidí:-)

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Oproti ostatním dílům velice slabé a přišlo mi to i nedomyšlené. To, že je tam spoustu nesmyslných akcí OK., ale mohli si s tím víc vyhrát a dát tomu šťávu, chybí i vtipné hlášky...

Na hraně zítřka (2014)

Opravdu vydařený film konečně Cruise není hned od začátku namakanej super agent, který umí vše,ale naopak. Líbí se mi, taky že tam neni tolik milostných scén jako v každym takovymhle filmu,jedna trapnější scéna kdy neni čas,ale na to,aby si pokecali a dali pusu je tak ok. to se dalo:-) Fakt mě to mile překvapilo a určitě doporučuju. Děj naprosto super a zjímavej. Hlavně začátek vás totálně překvapí. POZOR VYZRAZENÍ DĚJE: no řekněte mi v kterym filmu na začátku umře hned hlavní postava:-Dprostě super.

Zimní příběh (2014)

Odpočinkovější film, který stojí za shlédnutí. Mírný nádech fantasy, který filmu dodá ten správný šmrnc:-)

Robin Pilcher - Na druhé straně oceánu (2006) (epizoda) odpad!

Romantická sračkovina, která opravdu nezná hranic. Nesmyslný, trapný děj, který diváka opravdu neuchvátí. Takto malé hodnocení asi mluví za vše.

300: Vzestup říše (2014)

Nesmyslně tryskající toky krve, pekáče buchet, kůň co se nebojí proběhnout velkou vzdálenost ohněm a hlavní hrdinové téměř bez škrábanců. Tak by se dalo shrnout co vás při sledování filmu čeká. Sem tam pár dobrých efektů, ale jinak nic převratného. Každopádně herečka Green ve filmu vypadala dobře a odvedla dobrý herecký výkon..

Bella na rozcestí (2013) (TV film) odpad!

Hroznej film, děj naprosto špatný a hlavní herečka je docela dost ošklivá. Takže hrůza.

Skafandr a motýl (2007)

Velice zajímavý film, hlavně z toho důvodu, že je podle skutečné události. Obdivuji trpělivost a píli ženy, která s ním psala tu knihu, klobouk dolu. Velice povedená práce kamery, kde většinu věcí vidíte z pohledu ležícího pacienta, který vidí pouze na jedno oko.