Bez kalhot XXL (2015)

Děj naprosto tragický, jediný co bylo na filmu dobrý byly hezký těla toť vše........Jinak naprostá tragédie.

Tajný život psů (2013) (TV film)

Naprosto úžasný dokument o psech, dozvíte se spoustu zajímavých věcí třeba jak poznat zda je Váš pes pravák či levák, k čemu je to dobré atd.

Fakjů pane učiteli (2013)

Překvapivě vysoké hodnocení na to, že film je postavený na laciných vtípcích a slovu FUCK, které se tam opakuje tak často a v tak nevhodných chvílích, že se sem nevěděla jestli se smát nebo brečet. Klasická komedie ze školního prostředí, kde jsou děti naprostí ignoranti a šikanují učitele, ten je samozřejmě zkrotí i když nemáš ani žádné vzdělání. Jo a aby toho nebylo málo, tak se zamiluje do ženský, kterou předtím pohrdal. No co víc dodat...

Pojedeme k moři (2014)

Zajímavě natočený film o dvou malých klucích a nakonec velice překvapivé rozuzlení. Ovšem je to film, na který se podíváte jednou a stačí.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Poslouchat celou pohádku jméno čerta Záprtek, nic moc. Strohé a nápad také neoslní.

Vejška (2014)

Ne příliš dobré pokračování ne moc úspěšného filmu jménem Gympl. Dva frajírci co stříkají po zdech a spí s ženskejma do toho řeší ještě své rodinné problémy. No prostě nic moc.

Pokušení (2009)

Zajímavý děj a sled událostí, bohužel divákovi už během sledování filmu dochází, že to asi nebude tak jak se zdá....Ke konci už trochu přehnaná psychologická hra.

Zmizelá (2014)

Skvělý příběh, který Vás naprosto pohltí. Nechybí napětí a dokonalá zápletka. Opravdu originální. Herecké výkony hlavních postav Afflecka a Pike exkluzivní. Patrick Harris též nezklamal, i když měl trochu vedlejší roličku tak taky super. Určitě za zkouknutí stojí. Konec velice překvapivý, pro mě trochu neuspokojivý bohužel-(

Království potoků (2005) (TV film)

Hezká česká pohádka,ale chybí nějaká promyšlenější zápletka a plněné úkoly také nic moc:-( Takže neurazí, ale žádný převratný zázrak, znám lepší.

Znalec psí duše (2004) (seriál)

Neuvěřitelný co s těmi psy dokáže. Napravit psa u kterého to skoro všichni vzdali a zvažovali nad tím, že ho nechají utratit a on mu pomohl. No prostě super. Určitě má můj obdiv a fandím mu:-)