Rudá planeta (2000)

Ve filmu nechybí láska co však postrádám je nějaký lepší příběh a napětí, což je docela podstatnou součástí filmu. Už od nějakých scén si dokážete odvodit co tedy bude asi následovat, což mně osobně u filmu vadí.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Hezký, odpočinkový fantasy film. Mohlo to být trochu více propracované, ale i tak v pohodě.

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Udivuje mě,že tento film si najde své příznivce a pohybuje se zatím v modrých barvách. Oproti jedničce o pár trapných scén méně, ale scénáře zda se to tak dá nazvat, spíše chabé napodobeniny vtipů a nesmyslných vět. Proč obsazuje hokejisty, jen aby měl slavné tváře, nechápu, že na to přistoupili když ani neumí hrát. Akorát zesměšnil jejich trénink. O tom jak stará bába a spol. jsou po marihuaně sjetý a dělají trapné věci, jako WTF? Nehledě na to, že na té trampolíně bylo vidět, že to zezadu je někdo jiný, mladší podle nohou. Zrychlené scény a nepovedená hudba k nim, tak z toho už sem si brala do ruky kyblík na zvracení......Stará bába na motorce, to je jako vtipné? Geng starých bab prostě není to co chce divák vidět, ani uměle vytvořené prostředí a dialogy to fakt NE! A to, že k těmhle dvěma srač... bude ještě 3 díl mě vhání slzy do očí. Myslím, že ty peníze co do toho nasere by se daly daleko lépe vynaložit, například natočit nějakou hezkou pohádku, které Troškovi docela šly.

Dokonalá loupež (2002)

Film plný zvratů u kterého se určitě nudit nebudete. Mě osobně mile překvapil, furt sem myslela, že bude konec a ne:-)

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Dobrý dokument, mohl by být však delší a propracovanější, poodhalit ještě více z bulvárního hnusu. Novotný mladší se tedy ukázal jako pěknej hajzlík, ovšem jako vždy....Chudák jeho rodina. Trochu jsem nepochopila reportérku zda se to tak dá nazvat, tu která nosila divný hadry a byla na večírku "slavných"... za mnou někdo takhle přijít a říkat si novinář tak si myslím, že je to normální magor ovšem ona se tak i chovala a vypadala......Čekala jsem od dokumentu daleko více, ale i tak má režisér odvahu a je to super.

Enderova hra (2013)

Cvíčení malých dětí na vesmírnou válku s mravenci další, náplň filmu šikana hlavní přechytračelého, drzého hrdiny. Jediné co z filmu stálo za to bylo shruba 20minut na konci. Kde konečně už i vidíte proti komu bojovali....Bohužel to nezachránil ani Indian Jones (Harrison Ford).

Telefonní budka (2002)

Dokážete si představit, že se shruba 80minut budete dívat na chlápka v budce a budete napjatí, jak to dopadne a ani chvíli se nebudete nudit??Tak zkoukněte tehle film a budete si moct odpovědět:-D Podle mě je perfektní, i s málem se dají dělat velké věci.

Captain America: První Avenger (2011)

Žádný zázrak ani nic světoborného. Ale pokud nemáte co dělat a chcete kouknout na něco oddechového tak to postačí:-)

Lásky čas (2013)

Zajimavě pojatá romantická komedie, myslela jsem, že to bude něco na způsob, že zestárne a uvidíme nového herce, ale celou dobu stejné herecké obsazení, což bylo docela příjemné. Ačkoliv je hlavní hrdnina dle mého nýzoru vzhledově nic moc, ne jak v každé romantické komedie krasavec..... tak herecký výkon dobrý. Film mě mile překvapil, hlavně, tím kolik se tam dělo zvratů a když už jsem myslela, že bude film končit tak opět něco nového. Určitě si to doporučení zaslouží.