Oko dravce (2008)

Zajímavý akční film nic převratného,ale neurazí, pořád je tam nějaká akce, takže nemáte čas se nudit.

Kick-Ass 2 (2013)

Určitě lepší jak jednička, člověk se i pobavil:-)

Nymfomanka, část I. (2013)

Podle mě určitě skvěle zpracovaný film.Obdivuji, jak mohl toto někdo natočit a vymyslet. Celý film koukáte napjatě a určitě se nudit nebudete. Není to jen o sexu jak by si někdo mohl myslet, ale má to děj a určitý řád a smysl. Herecké výkony excelentní.

Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Na to, že je to druhý díl je to pěkné. Rozhodně parádně udělaný svět zvířátko jídel:-D

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Jima Carreyho moc nemusím, ale zde měl roli, kde nedělal takovou pitomou srandu, kterou nemusím, pěkně zahrané a příběh také docela povedený, ale nic převratného...

Kameňák 4 (2013) odpad!

No co dodat....slátanina laciných vtipů, bez smyslu a náznaku jakéhokoliv příběhu. Krampol naprosto děsnej ten vůbec neumí hrát, kulisy velice nepovedené a Pomejeho paruka velkej trapas. Pro slabší povahy doporučuji při koukání vzít kyblík na blití!!!!! Ještě mě nejvíce dostal billboard na Babovřesky7 to tam bylo k*rva proč??Dyť to netočil ani Troška tak proč to tam sr... A morbidně divný konec prostě HNUS!

8 MM (1999)

Myslím, že tento film si určitě zaslouží vysoké červené hodnocení. Skvělá zápletka s detektivním příběhem. Nicolas Cage v hlavní roli excelentní. Na konci filmu nechybí ani napětí a zajímavý zvrat. Za mě určitě doporučuji!

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Viděla jsem jeden díl a takový paskvil a hnusárny co tam předváděli může jen někdo těžko vymyslet.....neskutěčná kopa srač....