Stormbreaker (2006)

Něco na způsob Bonda, akorát v mladším provedení:-D Jinak tuctový fim, který ničím neohromý, spousta trapných scén. Pokud měl být v utajení a pak tam hlasitě vykopne mřížku od ventilace, mohlo ho napadnout, že ty lidi co tam vidí a stojí kus od té mříže to uslyšej. Na konci samozřejmě trapná scéna kde jsou na baráku a FBI není schopná za celou dobu vylézt za ním na horu a padoucha zneškodnit, pak tedy nemůžou vystřelit, že tam je hlava toho kluka, ale když spadne dolů a drží se na římse tak dááááávno střílet mohli, ale nevystřelili....To mi ve filmech opravdu vadí.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Jde o show a pokud lidi baví se dívat na to jak má kdo doma bordel a na hádky, tak ok. Co jiného by taky Nova mohla mít za pořad....Hlavně nechápu kdo se do takovéto soutěže může přihlásit, určitě za to nedostanou takovou částku, která by stála za ztrapnění před polovinou národa (polovinou, protože pochybuju, že na to kouká dost lidí).

Kozí příběh se sýrem (2012)

O něco lepší jak první díl, ale stále dle mého názoru slabé provedení. Celkově se mi nelíbí animované zpracování, děj je ucházející.

Dům U Zlatého úsvitu (2009) (TV film)

Děs běs, opět snaha o moderní pohádku, která nedopadla vůbec dobře. Je to nudné a nezajímavé. Jedna hvězdička jen z důvodu poměrně slušných hereckých výkonů.

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad)

Bordel jaký maj někteří lidé doma je opravdu neskutečný......ty baby co tam účinkujou jsou docela nesympatický, ale sem tam dají nejaký dobrý typ jak něco vyčistit.

Rande v Římě (2010)

Přehnané a ani to nebylo vtipné. Podprůměrná romantická komedie.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Další skvělé pokračování pro fandy fantasy. Opět úžasné zpracování a nejvíce mě potěšily scény s drakem, protože draky ve filmu mám ráda. A tenhle byl opravdu povedenej a dával tomu skvělou atmosféru a navíc tam byl dlouho ne jak ve většině filmů dva záběry a konec!! Už se těším na další díl.

Gravitace (2013)

Určitě se přisledováni filmu nebudete nudit, ale chyběl mi tak nějaký větší spád a lepší ukončení filmu. Překvapilo mě velice krátké účinkování Clooneyho. Celkově jsem od toho čekala daleko více.

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Na to, že tuto pohádku dávali na štědrý večer tak nic moc....že tam nějakej dědek lítá na posteli mezi hvězdama a mluví rádoby italským jazykem kazí celý dojem z pohádky. Dost mi vadilo, že duch, který je kouzelnej a má umět plnit přání tak nic pořádně nesplnil (kvůli němu neměl ani ten kluk pak to křesadlo, když to pos....)a pak tam Bohdalové tahá zlato dvě hodiny.....

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Na můj vklus až moc přemodernizovaná. Kde jsou ty časy klasických krásných pohádek bez nesmyslných novodobých prvků.