Madam Web (2024)

Přemýšlel jsem hodně dlouho za co tu jednu hvězdu tomuto filmu dát. Musel jsem pospojovat hodně věcí dohromady , ale nakonec to jednu hvězdu zaslouží. Mám celkem rád pepsi (kdo film viděl, tak chápe), hraje tam Sydney v nejhorší roli svého života (zpět i do budoucna), ale hlavní důvod jsou ty memes, které díky tomuto filmu mohly být vytvořeny, protože ty jsou golden! Ten film je tak špatný až je dobrý....... nikdo neřekl. Ten film je prostě jen špatný. Začátek je divný, po 10 minutách je to zlé a s každou další minutou je to jen horší, nesmyslnější a nedává to víc a víc smysl s každou další minutu. Kdo se nemá rád tak vřele doporučuji! 15%

Medvěd na koksu (2023)

Zdejší recenzenti si asi myslí že píší o filmu navrhnutém na Oscara, který se má brát vážně. Jinak si zkrátka neumím toto hodnocení vysvětlit. Medvěd na koksu je na motiv skutečné události, ale dále už jen co by kdyby.... a celé je to navíc pojmuto jako jemná parodie. Postavy uvažují přehnaně a na scénáři se Jimmy Warden vyřádil. Ostatně dialogy jsou někdy vtipnější než co se děje na plátně. CGI nezaostává a je kvalitní. Na závěr ani nechybí ten Kokešák, který je neskutečně najetý celý film. Kdo nemá rád přehnané věci, tak by se na takový film ani raději dívat neměl.  85%

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Bylo to fajn, ale asi už moc no. Vykrádačka Star wars světa s klony, různé "rasy", zlý "imperátor/dobyvatel" a odboj..... Vše byl v podstatě takový hraný Divnosvět a ne zcela dobře to fungovalo. Film má pár světlých momentů ( Bill Murray), ale jinak potvrzuje ústup Marvelu

Asterix a Obelix: Říše středu (2023)

Hláškovaná s mizerným scénářem, chabým dějem a nevýraznými hlavními postavami. Asterix a Obelix tentokrát nemají ten správný feeling a nejde z nich cítit to co dělá Asterixe Asterixem. Vtipné hlášky ve filmu jsou, ale ani Antivirus v podobě Zlatana film nedokázal zachránit

Avatar: The Way of Water (2022)

možná, že příběh nic moc a doma u TV by to bylo zdlouhavé, ale ... je tu to ALE ... ALE viděl jsem v kině ve 3D a HFR a to je to pro co byl ten film natočený a byl to zážitek!

Top Gun: Maverick (2022)

Maverick je dějově.. vlastně nemá pořádný děj. Scénáristi koukali jeden večer na Star Wars a řekli si proč nevzít partu lidí a trénovat je na misi, kde budou muset zničit malý cíl a to je vše. Neničí tedy Hvězdu smrti, ale něco, někde od někoho a nikoho vlastně nezajímá co to je, protože je to zcela irelevantní. Důležitá je cesta a né cíl. To co sledujeme ve Star Wars 20 minut zde máme natáhnuto do 2 hodin, ale že to uteče. Délka není problém...ono celkově s tímto filmem není problém. Jedná se atmosférickou jízdu od začátku do konce. Člověk se nenudí a baví se. Dvojka se zkrátka povedla a předčila jedničku na plné čáře.

Všechno, všude, najednou (2022)

Trochu šílenosti, ještě více šíleností a hotový vodopád šíleností! Po slabším začátku než se vše rozjede následuje dvouhodinová jízda, kdy se už po hodině cítíte jako byste právě zhlédli 2 filmy zatímco na plátnu se objeví "Part 2 - Everywhere". I ten pomalejší začátek však má svůj smysl abychom pochopili ono chování postav v pozdějších fázích filmu. Po letošních kinozklamáních se tak může jednat (společně s Batmanem) o film roku! který nakonec může odejít i s několika oceněními, především herecké výkony byly prvotřídní a pokud si v únoru příštího roku půjde Michele Yeoh pro Oscara, tak nikdo nebude moct říct ani ň.  PS: we need #Racacoonee spinoff

Rychlá rota (2022)

Totálně disneyovská podívaná. Bavil jsem se dobře. Po Space Jamu, který trochu nastínil možnosti světa Disney a Free Guye, který možnosti využil, přišla Rychlá Rota, která na nich staví a skvěle to funguje. Pro milovníky Easter Eggů je to must watch protože ty jsou všudypřítomné.