• Romantický

Yongpalyi (2015) (seriál)

Vlastně z velké části souhlasím se Zizi komentářem, ale mne seriál bavil hlavně na konci. A hodně se mi líbila myšlenka. A dost mne dostaly dvě chvíle, kdy se mi chtělo brečet. Teď jde jen o to, jestli se díky těmto dvoum chvilim chcete koukat na 18 hodinový seriál, protoze já jo.

Chonggagne yachaegage (2011) (seriál)

Jediné na koho se dá dívat je Ji Chang Wook a yogová dívka, ale jinak jsem jim nevěřila. Hlavně maminka byla jak vystřižená s nějaké telenovely a ne prostě nebylo to dobré.!

Woori heeojyeotteoyo (2015) (seriál)

Myslím, že zde je kamera jednou z nejdulezitejsich veci. Ta mne dokázala vždy vtáhnout do děje.

9huimal 2aut (2007) (seriál)

Když to beru kolem a kolem je tento seriál pouhým průměrem, ale s absolutně roztomilým hereckým obsazením. Jestli budu vypadat jak ona ve triciti, tak budu slavit od rána do večera. Jinak jedna chytlavé písnička, ale zase bych jinak shipovala.

Black (2005)

Do teď nejlepší indický film a možná dokonce nejlepší film vůbec.

Deuramaui jewang (2012) (seriál)

Tohle bude chtít asi vysvětlení že? Už to nevydržím, Siwona bych nakopala a vykopla z pláten korejské kinematografie. Já vím je zpěvák, ale to krista neznamená, že všichni korejští zpěváci umí i hrát. Jediná světlá postava v tomto seriálu je herečka Ryeo-won Jeong, která byla sympatická a možná to díky ní jednoho dne dokoukám, ale marně se snažil herec Kim Min Myeong. Já ho v těhle zlých rolích mám ráda, ale tohle už bylo často moc. Je to nuda....a jediná věc, kterou tedy uznám je úplný začátek ten byl super. Jak se v JK snaží o reklamy, ale jinak vážně zkáza...

Liu xing hua yuan (2001) (seriál)

Se seriálem jsem zatím spokojená. Hlavní herec mi připomíná Krise (Wu Ji Fana) z EXO. Ale favoritem je ten druhý, který v korejské verzi hraje na housle.

3 Idiots (2009)

K životu vám stačí jednoduché zaříkadlo: Aal iz well, aal iz well..Dobré tři hodiny o třech idiotech.!

Yeoleum hyangki (2003) (seriál)

Seriál oplývá tak krásnou hudbou, že se rozplývám ještě teď. Je to pro citlivé duše a má to dost dobré myšlenkové pochody. A jeden z nejkrásněji vypadajících párů vůbec. :) Teď si vzpomínám, že jsem to chtěla vidět jako jeden z prvních seriálů ještě před Love Rainem, ale v té době ještě neexistovaly titulky...Taková melancholie, jak bych na to v té době reagovala.?..

Hanebný pancharti (2009)

Já vím já vím je to sarkasmus, ale já k němu mám opravdu často porozumění, zde se to však nekonalo. Jediný, kdo mi přišel že zahrál svou roli správně, byl hlavní nácek Christoph Waltz. Možná jen díky jeho hraní jsem film viděla až do konce.