• Romantický

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Pamatuji si, jak jsem tento komedialni filmik videla v Chorvatsku. Uz je to sakramentsky davno, ale jen pohled na plakat mne uvedl do vzpominek na toto. Proste skvela komedie.

O.C. (2003) (seriál)

Tak tohle je jeden ze seriálů co probíhal v TV, když jsem na ní ještě koukala. Miluji to a vlastně nechápu proč jsem před tím dala 4*. vysvětlete mi to někdo. Jen takové dilema: Kdo z těch dvou je hezčí nebo lepší? :)) Já bych řekla, že oba.

Saw 4 (2007)

Je to promyšlený hnus. Kéž bych to neviděla nuceně dvakrát.

Má je pomsta (2002)

Je pro mne velice těžké tento film ohodnotit, tak jako u Old Boye. Z prostých důvodů: Je to surové a to tedy velmi. Doufám, že to nikdy nezažiji a nikdo to už nebude provádět. Je to chvílemi, alespoň pro mne na přetáčení u vraždících scén. Na druhou stranu velice dobře zahrané a i natočené. Do první poloviny mi to nepřišlo vůbec tak zničující. No je to film pro silnější povahy. Už si ho asi nikdy nepustím, protože se v tomhle nevyžívám. A jsem za to ráda. Úplně mi ztuhla krev v žilách už jen z té samolepky "Orgány na prodej".

Královský krejčí (2014)

Tak jsem právě celý film zhlédla na Youtube :) Podotýkám že pouze v korejštině, takže zatím hodnotím pouze vzhled, barvičky, pohledy (krásu korejštiny) A nádherné dobové oblečení, které bych si ráda vzala na maturiťák. No asi mám smůlu. :)) Počkám si na titulky. Byl to opravdu pěkný, ale smutný film. Doufám, že mne s titulky obměkčí. Tak a už konečně s titulky. Krásně natočené dobové období tehdejšího Čosonu, dnešního Seoulu. Kdybych měla alespoň jedenkrát možnost si ty šaty obléci, byly nádherné.

Keonbbang seonsaengkwa byeolsatang (2005) (seriál)

Za učitele a Hyo Jin Kong dávám o * navíc. No od 10 dílu mne opravdu nezajímá co se bude dít. Jen se zeptám na konec a to mi stačí. Navíc mne nezkutečně irituje herec Yoo Gong, kterého mám jinak moc ráda, ale charakterem mne opravdu vytáčí.

Casshern: První samuraj nového věku (2004)

Hodnocení tohoto filmu bylo jak na houpačce. Moc se mi líbil začátek a celkový vzhled tohoto filmu. Bylo to moc dobré Sci-Fi. Už od začátku jsem sympatizovala s obludkama, ale jak začali směřovat k fašizmu (dokonce i ten jejich znak byl jak svastika), tak se mi už moc nelíbili. CASSHERN hodnotím spíše kladně a to především díky vizuální stránce.

Trainspotting (1996)

Pořád se divím, že jsem to dokoukala až do konce. Další z dobře hodnocených filmů, které jdou mimo mne. Asi jsem od toho něco očekávala.

Sowon (2013)

Kdybych byla na tomto životním příběhu v kině, nejspíš bych odcházela s nas***ím na soudní procesy, které takto chodí po celém světě. Na druhou stranu se správným množstvím kapesníčků a chvílemi vydechnutí, si tohoto filmu vážím. Každá minuta měla své správné načasování. Je dobře, že se tohoto tématu chytli zase Korejci. Oni to umí podat tak aby jste věděli, že takhle je to špatně a něco by se s tím mělo dělat. Hodně jsem nad tím vším po dokoukání přemýšlela. Všechny So-woniny poznatky po "nehodě" byly k zamyšlení a závěrečná věta "Život je dar" a píseň která je nádherná a smutná zároveň, mne poslední dobou často doprovází..(doufám, že toho hajzla už nepustí, nebo se všichni tihle Stvůry dočkají rozsudku smrti!.)