(fjw)

(fjw)

Věčný student

3 body

• 22.6.2009  16:24

Já se bavil:) Humorné scénky a tažný Will Smith dodávají energii jinak této totální blbosti:)

• 19.6.2009  21:32

Pro malé děti. Hlavní náplní je synáček Jabby, a to hovoří za vše. Ale docela pěkné bitvy a občas pár povedených vitpů. Ovšem co mi nejvíc vadilo, byla hudba.. proboha CO TO BYLO??

• 19.6.2009  20:15
    Mimic (1997)

No, vyskytuje se zde talent režiséra, který ho naplno rozvinul v následujích filmech. Myslím ho. že ho napůl utopil v téhle průměrné slátanině. Ovšem někdy ta atmosféra v podzemí byla "hustá".

• 18.6.2009  11:40

Výborný film. Výborné herecké výkony a ještě snad lepší scénář. Zážitek!

• 6.6.2009  08:28

Kdepak, Terminator byl na o návratu do minulosti z budoucnosti, o Arnoldovi a o skvělém velmi známém hudebním motivu. Tady to vše postrádám. Ano, soudný den již začal a je válka se stroji. Ale děj je jedno převeliké klišé, až je je mi z toho do breku. Detailní záběry na obličeje? OMG:((( Proč? Taky velmi roztřepaná kamera při akčních scénách, jinde to mám rád, ale tady? Z toho mě bolela hlava. A plno logických chyb:( Ani pětisekundový Arnold to nezachrání. Ale alepsoň mě překvapil Sam Worthington.

• 4.6.2009  13:47

Docela rozporuplný film od Menzela. Ale určitě se shodnu na tom, že mu chybí veškeré emoce a zůstala pouze chladná kostra a bohužel se to objevuje na mém hodnocení.

• 4.6.2009  13:44

Snad vrchol starých dobrých českých komedií. Miljutu tento humor, který se ve filmu objevuje. "Děti, rychle sem!!! :)))

• 30.5.2009  22:35
    RocknRolla (2008)

Příjemná oddychová dvouhodinovka:) Nejvíc mě překvapil Gerard Butler, kterou roli zahrál naprosto famózně. Doufám, že bude dostávat víc takových příležitostí. A samozřejmě Karel Roden, jako vždy : Výborně Kájo:)

• 26.5.2009  09:02
    Úkryt (2002)

Souhlasím že, je to na Finchera slabý, ale jinak v tomto žánru nadprůměrené. Úvodní titulky jsou geniální (v jednoduchosti je síla), jen ten konec mě zklamal.

• 24.5.2009  23:33

Vznik komunismu? To ne...

• 21.5.2009  06:44
    Rambo III (1988)

Rambo naštíví Afghánistán, pozabíjí v neuvěřitelném množství pár Rusů, no a jede domů:)

• 21.5.2009  06:42
    Star Trek (2009)

Docela luxusní záležitost. Leč nejsem příznivec Star treku, tak na to bych šel do kina několikrát. Skvělí herci, kamera, režie.. Ale postrádal jsem hlavní hudební motiv od Goldsmithe. Jinak parádní jízda.

• 18.5.2009  19:53
    Matrix (1999)

Efekty dokonále, ale podle mě, se z námětu dalo vytáhnout víc.. Ale Reeves coby Neo vyhýbajícím se kůlkám je další ikona filmového světa.

• 18.5.2009  19:38
    Street Kings (2008)

Pěkný film. Výborný Reeves. Také mě potěšila osobně role Hugha Laurie. Ale bez hole se mi na něj těžko zvykalo:)

• 18.5.2009  19:32

Ano, atmosféru to mělo. Jinak jsem měl jít na ten film se slovníkem cizích slov, abych pochopil dění filmu. Robert Langdon vždy něco vykoumá (párkrát to splete, ale budiž) a hned v poslední vteřině najde dění vraždy nějakýho kněze. A ta helikoptéra, to byl vrchol:( Akorát hudba od Zimmera, ta se mi líbila.

• 13.5.2009  15:03

No, nevím.. na první pohled se zdá, že naprosto průměrné klasické sci-fi. Ale přece, něco má do sebe. Zničí lidstvo tuhle planetu.. ? Nevím, ale rozhodně pěkné efekty:) A Keanu Reeves opět v roli, která mu sedne.

• 12.5.2009  03:56
    Futurama: Benderovo parádní terno (video kompilace) (2007)

Moje první Futurama ve filmové délce, ale bohužel zaostává za seriálem:(

• 2.5.2009  14:17

Bruce je pořád ve formě, a to je dobře. Stará garda ještě nevymřela. Děj je našlapaný a parádní akční kousky.

• 19.4.2009  11:32
    Suprhrdina (2008)

No ale docela jsem se pobavil:)

• 15.4.2009  23:18

Mrazivé! Velmi mrazivé, děsné, depresivní.. a to víc ukazuje, jak můžem si nevšmnout násilí na lidech. Nikdy tolik jsem nepřál smrt těm psychopatickým ha.jzlům jako tady!

• 12.4.2009  17:28

Pohodová komedie se skvělým Gibsem.

• 12.4.2009  17:26
    Futurama (TV seriál) (1999)

Dlouho jsem Futuramu přehlížel, ale když to uvedli u nás, byl jsem zvědav. Jedno slovo - geniální! Bender forever!

• 1.4.2009  10:54
    Nenarození (2009)

Myslím, že plakát k filmu hovoří za vše:) V jedné scéně jsou její kalhotky opravdu pekelně zaříznuté:)) No dobře, i nějaká ta tuctová lekačka...

• 26.3.2009  21:29
    Kurýr 2 (2005)

Frank Martin je prostě borec:)

• 26.3.2009  21:27
    Žraloci (2005)

Geniální odpad!!!!!!!!!!!!

• 26.3.2009  21:26

"Poctivý béčkový akčňák"

• 26.3.2009  21:21

Takže je to jasné. Pro mě jeden z nelepších filmů Fincherovi tvorby. Strhující příběh Benjamina Buttona ve velmi výborné režii. Vizuální stránka je geniální. Různé nálady filmu jsou tak sugestivní. Ať svítí slunce a je krásný den nebo v pozadí zní bouře protkaná blesky. Atmosféra je neskutečná. A konec? To bylo poprvé v kině, kdy jsem se rozplakal. Děkuji Davide, nezapomenu na tento film.

• 26.3.2009  21:12

Jeden z nejlepších dílů. Vždy mě dostane jak dostane vraha na konci - "Nalezli tam Vaše otisky.." :))

• 26.3.2009  21:09

Jeden z nejlepších dílů. Suchet opět geniální a atmosféra jabysmet.

• 26.2.2009  11:11
    Oko za oko (1996)

Taková roztomilá Sally Field a výborný Sutherland. Jinak skoro nic za řeč.