• Krátkometrážní

Saw 2 (2005)

Slabší než první díl, ale o napětí není nouze. Konec se teda dal předvídat:( Některé nápady byli dobré, jako velká díra s injekčními stříkačky a další.

Saw: Hra o přežití (2004)

Nejlepší díl ze serie Saw. Napětí, zvraty a překvapivý konec a docela povedená hudba.

My všichni školou povinní (1984) (seriál)

Docela hodně depresivní seriál, hlavně závěrečná znělka. Vždy, když ho vysílají, tak mám depresi nebo se mi nedaří. Ale jinak docela herecky podařený.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Klasika. Nádherná hudba od Svobody, roztomilá Šafránková a vůbec to má takové vánoční kouzlo:)

Arabela (1980) (seriál)

Velmi krásný pohádkový seriál. Taky jsem chtěl jako malý kouzelný prsten:) Také pěkná hudba a skvěle zahrané postavy:)

Batman začíná (2005)

No, tak to se opravdu povedlo. Po předchozích dvou velmi strašných "Batmanů" je tohle velmi přijemné ochlazení na duši. Skvěle zpracovaný snímek, dobří herci (viz. Christian Bale..) a další dobře udělané složky. Ovšem chyběl mi tady ten Elfmanův hudební motiv... to je ta nostalgie:)

Space Jam (1996)

Animované scény byli zábavné, prostě Looney Tunes:) Ale hrané, to je mizérie. Jordan prostě hrát neumí, ale potěší role Billyho Murraye:) Jinak oddychový film.

Akta X (1993) (seriál)

Jako malý kluk jsem ti přímo hltal. Muldera a Scullyovou jsem miloval. K tomu ještě fenomén U.F.O. nebo ruzné nadpřirozené záhady a měl jsem Vánoce:) Ke konci jsem už ztratil přehled, protože seriálu klesla kvalita, tak ani nevim jak to vlastně dopadlo, ale vsadím své boty, že nijak:) To by přece nebyli Akta X. A ta znělka je jak z jiného světa:))

Akta X - Film (1998)

Poprvé jsem to viděl v kině a byl jsem velmi spokojen:) Vše co se mi líbilo na seriálu bylo i zde. Prostě za pět:)