Rozčarování - Ve vlastním psaní (2019) (epizoda)

Asi zatím nejlepší díl této série. Aneb pojďme si udělat legraci ze středověkého divadla, ale pořádně.

Rozčarování - Práce snů (2019) (epizoda)

Luci opět perlí. Tentokrát mu sekundují Zog a Derek v průběhu cirkusu. Víc není třeba dodávat.

Giovanniho ostrov (2014)

Stonásobně lepší, než celý "tolik věnci ověšený a chválením nabitý" Hrob světlušek, který i doposud považuju za ztrátu času (a ti dva smradi můžou klidně oba umřít a nijak mi to vadit nebude) a neskutečnou hovadinu, pardon - sračku na entou, to je ten správný výraz. Giovanniho ostrov na mě působí stonásobně realističtěji než nechutně otravné brečení jednoho věčně uřvaného děcka, (spoiler alert) které i kdyby zdechlo stokrát na jiný způsob, jen se nad tím zasměju, jak debilní film to byl (konec spoileru). Ušetřete si nervy a nadávky a pusťte si raději Giovanniho ostrov, Hrob světlušek se může jít zahrabat,

Rozčarování - Ta věc (2019) (epizoda)

Momentálně by mě zajímalo dobrodružství Oony, coby kapitánky pirátů, než cokoliv, co se stane s Dreamlandem.

Rozčarování - Schody do pekla (2019) (epizoda)

V pekle jsme mohli zůstat delší dobu. Tamější byrokracie mi sedne v jakémkoliv podání. :D Damn you, Luci, ty víš, jak mě rozesmát opravdu.

Rozčarování - Rozčarodějka (2019) (epizoda)

Tak nějak si na Marú nemůžu zatím zvyknout, třeba se to ještě zlepší. Ale nejlepší polívka pobavila. Stejně tak Luci zavřený v alkoholu.

Aggressive Retsuko - Série 3 (2020) (série)

Souhlasím s Jeoffreym ve všech bodech. A jsem moc ráda, že postava Haidy pro mě nyní působí tak nějak realističtěji, přátelštěji a je mi rázem o kus bližší než v předchozích sériích. (Ano, překvapivě to ještě jde :) ) Za mě tudíž taky 8/10 a naděje, že se brzy dočkáme další série.