Jahari ore no seišun rabukome wa mačigatteiru. - Season 1 (2013) (série)

Po delší době jsem se pustila do tradiční "slapstick školní romcom" a sedlo mi to perfektně. Doháním resty z předešlých let a nelituji, protože Hachiman je úžasná postava. Těším se na další série s ním.

Vikingové - První sněm (2013) (epizoda)

Nechávám si nějakou rezervu na další díly. Protože zatím jediná zajímavá postava byl Floki. Toho šílence nejde nemilovat hned v první vteřině, kdy na vás vybafne. Tak doufám, že bude mít hodně prostoru.

Proč? 13x proto - Série 3 (2019) (série)

Chci si Brycea zapamatovat jako tu vypočítavou svini, která byla nechutně realistická, až mě děsila, ne svatouška, co se všem snažil pomáhat, jak ho tady vyobrazili. Velké zklamání po úžasné druhé sérii... Když vypočítám průměrné hodnocení všech dílů, vyjde mi 2,7*... a ono to tak nějak i je. Horší průměr, spíš podprůměr, protože je to výsměch předešlým sériím, kdy série popírá i sebe samotnou. Ale whatever. Už mi zbývá jen 10 dílů - co ještě mohou posrat? (Ano, odpovím si sama - Hodně toho ještě můžou posrat.)

Proč? 13x proto - Ať mrtví pohřbívají svoje mrtvé (2019) (epizoda)

První scéna: Monty kráčí chodbou ve vězení. Moje myšlenky: "To má v kalhotách hovno, že chodí jak připosraný?" Ale jako na druhou stranu, když vidím jeho fotra, tak se mu ani nedivím, že je takové hovado. Aneb obrácená strana mince, ne všichni mají jen jednu tvář. Ale stejně je to hajzlík. Ani zase vymýšlí své ujeté teorie, škoda, že ji mám někde u prdele a její scény opravdu přetáčím, protože jsem alergická na její hlas i ksicht. Spoiler? Kinda? Bryce s nahrávkou mě rozesmál, protože to opravdu byl výsměch oběma předešlým sériím. A další výsměch je jejich "pokus" s Montym. :) Nepopírám, že si to zasloužil, ale prosím, snažte se příště aspoň tisíckrát více. Tylerova přehlídka fotek - jo, dobrý pokus, ale ve finále jedna velká fraška (rozhovor se Zachem hlavně), ale plusové body za Cyruse. :) Co říct na závěr? Konečně tahle shit série skončila. Chci viděl čtvrtou? Má jen 10 dílů... Will I survive more shits? Who knows.

Proč? 13x proto - A pak se strhla mela (2019) (epizoda)

Zavři hubu, Ani. Děkuju. Kecy, kecy, kecy. "Já to udělal." "Blbost, já to udělal." "Ne, já jsem vrah." Ani: "Víte, já vím kdo to udělal, ale jsem kráva, co podezřívá každého a každý měl přece motiv. A taky budu mít pořád debilní kecy, aby to vypadalo zajímavě, protože jinak jde tenhle seriál do prdele." Ffs, ať už tahle telenovela skončí. Hnusí jméno úžasné, druhé série a první série, která byla stonásobně lepší, než celá tahle fraška (pardon, sračka).

Proč? 13x proto - Pár věcí, které jsem ti neřekla (2019) (epizoda)

Takže "tohle" se stalo a kvůli tomu byl takový bordel? Vždyť to bylo směšné a odsouzené k záhubě od počátku. A pochybuji, že by "oběti" něco takového VEŘEJNĚ udělaly. Nebyla celá druhá série o tom, jak to je PŘECE TĚŽKÉ o TOM mluvit?! Whatever, I don't give a fuck anymore. Bryce jako "svatoušek", co všem promlouvá do duše? Ale no tak, tohle mu fakt nesežeru. Kde je ten vypočítavý hajzlík, který byl až děsivě realistický? To je Bryce, ne tahle smažka. A ten konec - to byla minulost nebo přítomnost? Protože už to fakt neumím rozeznat, nebo už je mi to úplně jedno. PS: Ani, umři už konečně, prosím. Lezeš mi krkem.

Proč? 13x proto - Smyčka se utahuje (2019) (epizoda)

Drž už konečně hubu, Ani. Nikoho nezajímají tvoje myšlenky nebo názory a jsi neskutečně otravná. :) A Bryce se šel omluvit paní Bakerové? What an actualy flying fuck? Tvůrci si snad nasrali do hlavy navzájem, že vytvářejí taková hovna? Dost se obávám, jak to bude pokračovat. Chtějí "postrašit" konečnou scénou, ale bohužel - když je celý díl o ničem a vlastně o tak "skvěle vymyšleném alternativním příběhu, který se mohl stát, ale určitě nestal" a teď nám ten alternativní příběh cpou, jako že je původní - ne, tohle Vám nežeru. Kde je ten Bryce, kterého jsem měla ráda za to, jak byl popsaný tak realisticky (aneb hledejte fakt dobrého herce, který vám tu svini zahraje tak dobře, že budete nenávidět jen tu postavu a herce svým způsobem obdivovat, že umí tak dobře toho sviňáka hrát). Ještě jednou, pro jistotu: Drž už konečně hubu, Ani. Kazíš celý seriál jen tím, že existuješ.

Ztracené dívky (2020)

Smutná pravda se potvrdila... Na Netflixu jsou jenom samé hovadiny nebo neumím hledat :)

Příběh kmotra (2013)

Začátek nuda, nuda, nic. Pak se začalo něco dít. Z Vicy Kerekes se mi vždycky chtělo blít. Proč ji tam cpali tolik? Ke konci to už ani Vetchý nemohl zachránit. Kdyby to bylo podáno jinak (nebo kdyby to nedělali Češi), jistě by to dopadlo lépe. Takhle na to do týdne zapomenu.

Trhlina (2019)

Nuda, hnus a bída... Povedlo se mi i na krátkou chvíli usnout. Nejednou.