Proč? 13x proto - Čtvrtek (2020) (epizoda)

"No, I'm still team Tyler." Monty získává body :'D a pokec trio Clay, Bryce a Monty prostě super. Onen "lockdown" mě trošičku pobavil :') (lockdown, y'know hehe) a to "drama"... fakt to potřebuje štítek komedii, protože něco tak směšného jsem dlouhou dobu neviděla. Ale je pravda, že kdejakému Amíkovi občas hrábne a jde vystřílet školu, ale come on - opravdu potřebujete mít VŠECHNO ve 13RW? A ten konec? To je opravdu výsměch... Kdyby ta epizoda skončila tím, že zjistili, že to bylo jen cvičení, tak by to byla opravdu dobrá epizoda. Ale takhle? Opravdu výsměch.... Aneb jak pár minut s Clayovým mental breakoutem dokáže zkazit celou epizodu.... Nerada to uznávám, ale to se tvůrcům až tak moc nepovedlo. PS: A ten krásný "Mám v piči konec minulé epizody" začátek mě fakt naštval. Ale konec této epizody to hravě překonal.

Proč? 13x proto - Večírek (2020) (epizoda)

"I'm not a virgin anymore." Welp, not for so long, Clay. (Ale bylo vtipné vidět ten počítačově upravený záběr - jasně, chápu,. chceme "drama".) A další bod za Cyruse a jeho partu. :) Ty človíčky fakt miluju a chci více scén s nimi, nebo rovnou celý seriál s Cyrusem v hlavní roli, prosím! :D A k němu Tylera, protože ta dvojka je nezapomenutelná. Ale jinak? Meh. Jsme v půlce - jediné další pozitivum na celé epizodě.

Proč? 13x proto - Školní výlet (2020) (epizoda)

Pojďme vyslat všechna ta naše schizofrenní děcka do lesa a pak se budeme bavit, jak budou úzkostmi trpět a jak budou připosraní, že je jiné děcko chce (možná) zabít (nebo jen vystrašit). Však to je přece geniální nápad a utužíme vztahy - oh wait, tady žádné vztahy nejsou a my si nechceme přiznat, že jsme to jako rodiče a učitelé zmrvili už od počátku a teď se jen probíráme sračkami spolu s nimi.

Proč? 13x proto - Valentýn (2020) (epizoda)

Ta jedna hvězda je za opilého Zacha. Já ho normálně začnu mít ráda jako opilce. :D Scéna z horroru zajímavá, ale spíš směšná. Kde je štítek komedie, prosím?

Proč? 13x proto - Prohlídka univerzity (2020) (epizoda)

Tvůrci během poslední sezóny: "Pojďme udělat z Claye psychopata a schizofrenika úplně. Co vy na to, kolego?" "Ano, ano, to je výborný nápad, však si toho prošel hodně, tak mu z toho začalo trošku hrabat." "Ale ne jen trošičku, s každým dalším dílem přitvrdíme." "Ale co když to pak bude sračka, kdy lidi bude bavit jenom opilý Zach, co má všechno u prdele?" "No, tak to lidi budou sledovat kvůli Zachovi a my tím krásně pohřbíme Claye." "Moc se mi to nelíbí, kolego, ale asi to zní fantasticky. Co takhle tam přihodit ještě jedno z LGBT skupiny, protože už tak tam mají málo prostoru?" "Super nápad a bude to někdo, kdo tam je od počátku, i když to nebude vůbec dávat smysl." ..... :) aneb Jak zkurvit zajímavý seriál, epizoda druhá.

Proč? 13x proto - Vánoční prázdniny (2020) (epizoda)

Takže z Claye udělali 100% schizofrenika? Super. Teď bude vidět zase Montyho? A Ani bude vidět Bryce? WTF. Proč se na to pořád dívám. A jo, chci vidět, jak hluboko tohle ještě může klesnout. (A podotýkám, že druhá řada byla TOP, co se týče svých zakončení jednotlivých dílů. Tady už se neví, o čem by měli dál mluvit, tak vaří z vody...)

Sunoharasó no kanrinin-san (2018) (seriál) odpad!

Co to proboha Japonci zase vypustili do světa?! Tohle nemá příběh (vyjma poprsí paní domácí) a Aki je tak nesympatický a uřvaný, až mi lezl krkem. O zbytku jeho harému se raději vyjadřovat nebudu.

Kidó senši Gundam (1979) (seriál)

Nenechte se odradit starou grafikou - aneb když milujete záporáka a hlavnímu hrdinovi přejete smrt při každé jeho scéně nebo zařvání, není to jenom (například moje celoživotní) úchylka. :) Char Aznable má sakra velké charisma, Amuro může umřít a já ho s radostí překročím. I tak na mechu moc nejsem a neustálé souboje, kdy se jednu chvíli ztrácíte, kdo vlastně útočí proti komu, mě od tohoto díla odrazovaly po dobu několika měsíců. Tak jsem si konečně udělala čas a těch posledních 7 dílů zkoukla dneska. Určitě nelituji, ale ta grafika opravdu udělá na dojmu hodně. Nepovedený (a neustálý) řev Amura mě vytáčí ještě i teď. Nemůže mu tu pusu někdo zalepit?

Čarodějka na koštěti (2016) (seriál)

Příjemné anime, u kterého si odpočinete a naladí vás do správné noty. Vytýkám jenom věčné záběry na zadek a poprsí. Anime nejspíš bylo měřeno spíše na pány. Slabší 4*.