Proč? 13x proto - Na střední škole těžko poznáš, kdo vlastně stojí na tvojí straně (2019) (epizoda)

Vymažte Ani z povrchu zemského, prosím, už mě ty její kecy opravdu vytáčí, když jednu chvíli tvrdí to a o pár dílů později si vlastně vzpomene, že to bylo celé jinak. Jinak Tylera obdivuji za sílu se svěřit. Clay má tendenci se všem hrabat ve věcech, ale zase je to přítel k pohledání, co vás vyslechne a neodsoudí a snaží se vám i pomoct. Jsem taky ráda za zlomek scény s Cyrusem. On a Tyler mi předešlou sérii hodně zpříjemnili, tak mi bylo líto, že se "jen tak" vypařil. PS: Proč se pořád snaží Bryce vyobrazit jako oběť? Pořád mi připadá jako vypočítavý hazjlík, hlavně po tomhle díle.

Proč? 13x proto - Clay Jensen má spoustu problémů (2019) (epizoda)

"Do you know what, Annie? Fuck off." Děkuju, Justine!!! Konečně to někdo té krávě řekl. Ale na druhou stranu - ty feministky jsou už fakt otravné. Twl, opravdu si myslí, že když někoho znásilní, tak to furt bude omílat dokola a dokola a "všem to musím sdělit protože whatever reason" a samy přitom budou v pohodě? Nebyla celá druhá série o tom, jak Jessica není v pohodě? A Ani s Brycem? Whatever, tohle už je stejně kravina na druhou, tak tam nasereme ještě více hovadin, však divákům je to stejně u prdele. A Clayovi se začne zjevovat Bryce - to ho snad skrytě miloval, nebo co? Ztrácím víc důvodů s každou epizodou, proč se na to dívat, opravdu....

Proč? 13x proto - Člověka poznáš podle jeho zármutku (2019) (epizoda)

Vymažte Ani a bude to opět super seriál. Nějak nemám náladu už ani ty její kecy a "myšlenky/domněnky" poslouchat, protože pohřbívá celý seriál. Jsem alergická už jen na to, že slyším její hlas, při scénách s ní mám nutkání vyhodit počítač z okna.

Proč? 13x proto - Nikdo není čistý (2019) (epizoda)

Ředitel feminista? No comment on that. Monty je gay? Well... kdo by to čekal, že? Musíme tam nacpat zase něco, co je "in". A Bryce a Alex nejlepší kamarádi, co fetují a dohazují si šlapku? (Aneb Bryce nejlepší přítel všech? Wtf, vždyť ho přece měli "nenávidět"? Série popírá předešlé dvě série i sebe samu..) A Alex nyní jako feťák? Wtf?! Opravdu, co tvůrcům zase jeblo, že z toho dělají něco, co už nedává ani pomalu smysl? Aspoň, že Clay a Justin momentka se jim povedla. Na Ani nebudu ani plýtvat dechem. A pokud o záhadu s Tonyho autem? Bruh, na to mě to až tak moc nebaví.

Poslední aristokratka (2019)

Něco tak odporného jsem jakživ neviděla... tu jednu hvězdu dávám za Čermáka a Elišku Balzerovou (a taky za dodržení věrného obrazu kastelána), zbytek se může jít bodnout (především nechutná Tatiana a debilní ksichtíček Piškula). Opravdu jste čekali, že Vám jen tak "sežeru" tak odpornou Marii? Ne, jděte se bodnout. A příběh, který nemá hlavu a patu? Ne, nasrat. Jděte si prznit jinou pěknou knížku a Aristokratku nechte na pokoji. Pan Boček by vás měl všechny kopat do prdele.

Proč? 13x proto - Rozzlobený, mladý a muž (2019) (epizoda)

Asi zatím nejlepší epizoda vůbec. Kdyby vystřihli Ani, dala bych klidně 5* bez váhání. Tylera jsem si v druhé sérii hodně oblíbila. Konec epizody opět zaujal a navnadil na pokračování. Aneb opět nic není tak, jak se zdá. A i když všichni podezřívali Tylera, já jsem ho jako vraha neviděla.

Proč? 13x proto - Dobrého člověka od špatného nerozeznáš (2019) (epizoda)

Tento díl smrděl po "bělošsko-černošské otázce" až příliš... a Ani poradkyně v sexu? No, thank you, imma dip out of here really fast.... Takže celou druhou sérii řešíme, jak je Jessica traumatizovaná ze znásilnění... a pak si to rozdává s Alexem, sama se sebou a ještě s Justinem? Opravdu?! Někomu asi docházely nápady při psaní scénáře. Aneb nacpěte tam co nejvíce sexu, aby to mladý bavilo? Ne, mě to opravdu znechutilo. Keňská restaurace v nějakém malém městě? Seriously... A z Jessicy se stává - mno... better no comment on that. Ale naštěstí to Tyler tak trochu zachránil... mozaika se nám zase trochu komplikuje. A aspoň něco mě udržuje v pozornosti. Za mě ale průměrný díl... i se všemi klady, které jsem tam našla. Převažují totiž negativa.

Proč? 13x proto - Lež je neodmyslitelnou součástí života (2019) (epizoda)

Oficiálně tímto pasuji Ani za nejzbytečnější postavu všech dob. Postava Brycea je mi nyní bohužel k smíchu. To "hovado", které působilo tak realisticky, a právě proto mělo můj "obdiv" za ono realistické podání, je bohužel pryč a máme z něj jen dalšího z mnoha, co se utápí v depresi, alkoholu a jiných sračkách. Ne. Opravdu ne. Aspoň, že ten konec to zachránil a navnadil na další díl, jinak bych se už dál nestarala.

Proč? 13x proto - Jo, jsem ta nová holka (2019) (epizoda)

Nechávám si rezervu, protože poslední díl druhé série byl fakt pecka a tohle je jeho velmi slabý odvar. Začalo to zajímavě, ale i zmatečně... Tak uvidíme, co se z toho vyklube. Ani jako nová postava nezaujala, ale třeba se to ještě změní..