No Game, No Life (2014) (seriál)

Úžasný opening, ještě úžasnější příběh! Soru nejde nemilovat, Shiro je naprosto roztomilá. A navíc se to odehrává ve virtuálním světě hry! Co více si mohu přát? Tohle anime mě chytilo okamžitě a už nepustilo. Právem si proto ode mě zaslouží plný počet bodů.

Mimoni (2015) odpad!

Dlouhou dobu jsem v kině neseděla jen tak a nepřemýšlela, co mi tvůrci filmu chtěli jeho obsahem sdělit. Nesmála jsem se, neplakala, jen jsem litovala, že jsem na tohle šla do kina a zbytečně vyhodila peníze.

Králova řeč (2010)

Fim, který u mně dokonce vyvolal emoce - což se stává jenom u výjimečných filmů. Králova řeč proto právem patří mezi mé nejoblíbenější filmy. Colin Firth to prostě umí zahrát tak, abych mu to i já (cynická divačka) uvěřila.

Vlk z Wall Street (2013)

Tento film sám o sobě snad nepotřebuje ani komentář. DiCaprio zahrál "Vlka" dokonale.

Papírová města (2015) odpad!

Nechápu, co na tom všechny tolik zaujalo. Pro mě jedno dlouhé (až nekončící) zklamání.

Tři bratři (2014) odpad!

Hrůza a děs! A k tomu všemu je to z Česka! Jsem překvapená? Ne, protože tohle je mi jasné už pár let.

Za plotem (2006)

Příběh o tom, jak na nás (ehm, tedy na naše jídlo) hledí zvířata.

Transformers: Zánik (2014) odpad!

Myslím si, že po trojce už měli přestat - tohle bylo otřesné.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Nezapomenu, když se na mě poprvé zahleděly dlouhé, štíhlé komínky Továrny na čokoládu od Willyho Wonky. Sice se nemohu od té doby na čokoládu ani pořádně podívat (díky jedné nejmenované osobě, která neustále jedla jenom čokoládu), ale to mi nevadí. Johny Depp opět nezklamal.