Účastníci zájezdu (2006)

Neurazí, ale ani nenadchne. Občas jsem se zasmál, ale asi méně, než bych si přál. 60 %

Sebevražedný oddíl (2016)

Nebylo to tak šílené, jak jsem si myslel, ale na druhou stranu mě to nepřekvapilo ani mile. 50 %

Úžasňákovi 2 (2018)

Není to už taková legrace, jako v prvním díle, ale i tak nadprůměrný animák. 65 %

Bohemian Rhapsody (2018)

Úžasný zážitek, vidět to v kině. Nebudu tu opakovat ostatní. 90 %

Zrodila se hvězda (2018)

Super začátek, přes ploužící se prostředek až k očekávanému závěru, který to svým způsobem, především u něžného publika, zachrínil. Upřímně se musím přiznat, že bych to v polovině filmu asi vypnul (sólová dráha Alli), protože mě příliš neoslovil ani příběh, ani hudba (s výjimkou ústřední písně). Nicméně, dokoukal jsem a tak aspoň mohu s čistým svědoím hodnotit. 55 %

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Tenhle film, přes mé očekávání, nestáhl sérii až na úplné dno a zařadil bych ho kvalitativně dokonce někam mezi jedničku a dvojku, čemuž odpovídá i hodnocení. Místy docela vtipné nápady, ostatně jak to může dopadnout, když se Bean, pardon Johny English - agent v důchodu, vrátí do přetechnizovaného světa. 50 %

Liga spravedlnosti (2017)

Nebylo to vlastně vůbec tak špatné, ale prostě jen průměrné. 50 %

Po čem muži touží (2018)

Mnohokrát k vidění v různých variacích. Není to rozhodně ani nejhorší ani nejlepší verze. Rozhodně ale docela zábavné a kupodivu to není trapné a sem tam se i zasmějete. 60 %

Ženy v běhu (2019)

Tak jsem se v kině už dlouho nezasmál, takže, ač je to jen "pouhá" komedie bez hlubšího poslání, plní si to své a nehraje si na to co není. Proč tam tedy hledat něco co tam není (jako někteří recenzenti zde), když to co tam je je skvělé. Já se bavil královsky. Rozhodně nejlepší česká komedie posledních let. 90 %

Komu se dobře daří (2017)

Asi až moc velké překvapení, protože díky popisu filmu jsem očekával něco hodně jiného. Režisér zvolil ve všech ohledech doslova minimalistické formu. Místo hudby zní v celém filmu jako kulisa rušná křížovatka, statické záběry kamery na betonové zdi, doplněné drobnou postavou zabíranou od pasu nahoru. Strohé dialogy, kdy nejčastěji jedna postava druhé diktují nekonečné řady čísel a jediné napětí pramenící z toho, že čekáte, kdy se něco začne dít. Dej prozrazený v popisu filmu je úplný a tvoří jen dokumentární kulisu bez jakékoliv dramatické složky. Kdybych šel na dokumentární film, asi bych hodnotil lépe, ale takhle to bylo pro mě trošku moc velké překvapení, hlavně díky nevhodné presentace. Jako alegorie současné populace se skloněnou hlavou a mobilem v ruce by to fungovalo lépe.