Melodie podzemí (1963)

Velká část nudná a nijak nezáživná a ten konec, no to si snad někdo dělá srandu.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Výborný český seriál o oddělení, které se zabývá vraždami a další velmi závažnou trestnou činností. Kromě pracovních postupů, policejní byrokracie a často nedosažitelných pachatelů zde opravdu velmi oceňuji vhodné herecké obsazení všech postav a vedlejších byť malých rolí. Jednotlivé díly mají spád a baví. Jsou různorodé a opravdu nejde jen o vraždy, které jsou vždy stejné a vyřešené rychle nebo naopak pomalu. Líbí se mi i různorodost míst, kde se případy po Praze vyšetřují, porovnáváte s místy, které znáte, kde se pohybujete a to je na tomto seriálu taky velmi poutavé, právě tato spojitost s místy, která mám rád. Skvělý seriál jedním slovem. Není co vytknout.

Případy 1. oddělení - Série 2 (2016) (série)

Podobně jako první série, velmi zábavná, dynamická a logická záležitost, která i díky skvělému obsazení baví a nechá vás přemýšlet o pachatelích a trestných činech během celého dílu. Velmi děkuji za takové seriály a zobrazení policejní práce bez velkých přikrášlení s její nudnou realitou i dílčími úspěchy celého vyšetřovatelského týmu.

Sherlock - Série 1 (2010) (série)

Zábavné a napínavé. Dvojice Sherlocka a Watsona je skvělá. :)

Sherlock - Studie v růžové (2010) (epizoda)

Překvapivě opravdu skvělé, i když Sherlock by mohl být i přes své schopnosti méně nabubřelý, nicméně zápletka i seznámení obou hrdinů zajímavé.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Je tam stále něco z původních dvou dílů, trochu víc sci-fi, ale baví to stále. Človek v tom navíc vidí maličko nostalgii.

Časové pásmo bylo změněno