Superman se vrací (2006)

Nejslabší superman vůbec chabé herecké výkony na úkor speciálních efektů, které hráli než herci ve filmu hlavní roli. Routh jako superman dobrý i spacey jako lex luthor, ale Kate Bosworth jako Lois? Tak to tvůrci úplně přestřelily. Slabý superman, který neosloví, vždyt dialogů tam bylo jak šafránu 35%.

Herkules v New Yorku (1970)

2 hvězdy za to, že to bylo navýsost vtipné. Hlavně Arnoldův strojový přízvuk a mimika. Všem doporučuji to shlédnout v anglickém znění, přišly byste totiž o hodně. Sledovat v dabingu by byla chyba (teda jestli vůbec nějaký dabing je) 22%.

Cutie Honey (2004)

Neskutečná hovadina, která vás rozesmějě svojí šíleností a pokud znáte původní seriál Cutie Honey, tak tohle je něco co byste měli zhlédnout 50%.

Tohle je Sparta! (2008)

Ze všech parodií poslední doby je tahle nejpovedenější 28%.

12 opic (1995)

Slabý Bruce willis ale za to skvělý Brad Pitt, tenhle film mi přišel takový bezduchý kde na konci zjistíte že všechno je jen smyčka a že jsme jen herci kteří nemůžou změni to co se již stalo tudíž změnit minulost NELZE jestli mi to chtěli prostřednictvím tohohle film tohle to říct tak to ani nemuseli točit prakticky to nebyl běh událostí ale jen jsme sledovaly to co se stalo v minulsoti stalo se v soucasnosti a stane se ještě milionkrát znova a znova, ale stejně přijdem na to že to dopadne stejně a proto mě tahle smyčka s příběhem jednoho chlapa který vůbec nic neovlivnil moc nezaujala to jsme taky mohli sledovat příběh nějakého cukráře který taky do toho nijak nezasáhl. Hloupý pokus udělat nějaký přelomový nebo dokonce "kultovní film "35%.

Tajný závod (1981)

Tak tohle se ůplně nepovedlo ne že by se na to nedalo dívat, ale trapné vtipy na každém kroku byly až moc zoufalé. A kdyby nebylo Rogera Moora a jeho ´´Bondovských´´ keců a sličním slečnám v Lamborghini, nestál by tenhle film pro mě ani za zmínku 38%.

Riskuj! (1994) (pořad)

Jo tak tohle už je hodně staré, matně si na to vzpomínám nebylo to tak zlé 40%.

Moucha (1986)

Dost nechutné scény, režisér to místy už přeháněl 38%.

Svátky vem kačer (2006)

Až přehnaně se sanžily aby byl tento film poučný na ůkor zábavy 35%.