Hlava státu (2003)

to je hovadina, ale takový konec jsem nečekal

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

To co si budu z tohoto filmu pamatovat je akorát pasáž kdy Sean prochází hernou s automaty ,kde asi 20 staříků kolem 70 Let hrají Pinball – 40%

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

1 hvězda za Triveta, který s Walkrem vždycky vyrube celou hospodu a pak frajersky vyslýchá ty napůl mrtvé vagabundy na zemi (je to v každém díle) no a jednu hvezdu za některé podařené díly.

Knight Rider (1982) (seriál)

""Kite katapultuj mě do výšky 19 metrů o ůhlu 35 stupnů za 20 sekund."" tak u takových střelených dialogů jsem praskal smíchy.

Jsi taky člověk? (2018) (seriál)

Na tohle jsem se docela těšil o to více mě mrzí moje zklamání z této doramy. Ani v Dream High jsem neměl tolik postav, které mě vyloženě štvaly či přinejmenším vadily. V seriálu je asi padesát absurdních rozhodnutí, které mě nedávaly žádný smysl a postavy se předháněli v tom, kdo udělá více dementních rozhodnutí, které jim duo padouchů nečekaně vrátí i s úroky. Není to vyloženě debakl, ale určitě byl tento seriál pro mě velké zklamání.

B-hyeong namjachingu (2005)

Film s hlavním hrdinou, kterého by jste nejraději nakopaly do prdele a hrdinkou, kterou by jste do té prdele nakopaly třikrát. Myslím, že naše evropské ženy musejí být tímto filmem trochu uražené 32%.

Fate/Apocrypha (2017) (seriál)

Když se dívám na to jakým směrem se Série Fate ubírá je mi na zvracení. Tohle anime je učiněná katastrofa s neskutečně hloupým nápadem 14 pánů a pitomým hlavním hrdinou, pro kterého se všichni z nějakého záhadného důvodu okamžitě všichni obětovávají i když ho znají sotva dvě minuty. Tohle anime je strašná sračka.

Děsnej doják (2006)

Dost nechutný film, ale scény s kocourem stály fakt zato, tak aspoň těch 15% si to zaslouží.