Příkopy (2007) (seriál) odpad!

už ten název je hloupý.

Street Fighter: Poslední boj (1994) odpad!

Tohle byla hrozná záležitost. Tak žalostného záporáka jsem ještě neviděl, on byl vlastně jen mix Dartha Vadera, soudce Dooma z filmu falešná hra s kralíkem Rogerem a adolfa Hitlera s jeho novou říší, prakticky nic nového. U bojového filmu se čeká dobrý Fight, ale to se nekonalo zápasy byly navísost otřesné a krátké, plus grimasy které házely hlavní postavy při svých ´´skvělých´´ ůderech byly legrační až ubohé. Jean-claude Van Damme to už jaksi nezachránil občas prohodil nějaký povedený hlod, ale to bylo žalostně málo. Kýčovité, Ubohé a naprosto Klišovité. Tomuto zpracování slavné hry se dá vytknout snad ůplně všechno a vyzdvihnout prakticky nic. Velmi slabý film 15%

Bailando - Tančím pro tebe (2007) (pořad) odpad!

Jěště aby daly to tančení na ledě a Nova už může okopírovat kde jakou capinu velmi, velmi slabé 2%

Dragonball: Evoluce (2009) odpad!

Hrozná sračka. Son-Goku je totální idiot a z vynalézavé Bulmy udělaly Tomb Rider no a nagelovaný Yamucha (ve filmu je řečen jako Jamča) to už je bez komentáře, ale hlávní otázkou je proč Goku s Kamehamou letěl a nebo odkdy chodí Goku do školy????? to už jsem se neudržel ani na židli. Slávný seriál američané jak jinak než totálně sprasily stěží 1%, ne chci říct -1%.

Vím, cos dělal v pátek (2009) (pořad) odpad!

Vím, cos dělal v pátek to zní jako nějaký voajérský pořad 0%.

Rande (1997) (pořad) odpad!

Dámy a pánové přichází Slávek Burák a Markéta Majorová 15%.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Otřesné, odporné no prostě totální sračka i když od Novy se nic jiného ani čekat nedá 10%.

Trapasy (2007) (seriál) odpad!

Ano opravdu trapné 0%.

The Omega Man (1971) odpad!

skoro jako komedie ze serie scary movie 19%.