Trapasy

Česko, (2007–2012)

Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein, Barbora Seidlová (více)

Série(5) / Epizody(66)

V tomto pořadu České televize uvidíte v každém díle vždy tři humorné příběhy, natočené podle námětů televizních diváků. (Česká televize)

Šandík

Jako nemajitel televizního přístroje jsem na návštěvě u mamky viděl jediný díl a byl jsem docela mile překvapen. Možná proto, že jsem od toho nic nečekal, a nebo proto, že právě režíroval Igor Chaun, což je rozhodně nejschopnější režisér z celé, jinak opravdu poněkud neumětelské pětice. Moje hodnocení je tedy nejen subjektivní, ale navíc zcela výběrové... ()

marek86 odpad!

Viděl jsem asi tři povídky s tím, že jsem čekal, jestli ta následující bude stejně špatná jako ta předchozí. A nezklamal jsem se. Něco, co je možná vtipné na papíře, se absolutně nepovedlo předat na filmové plátno. Pro mě tento pořad postrádá to hlavní, kvůli čemu byl natočen a tím je humor. Moje hodnocení 1/10. ()

greymon

Některé povídky byly k popukání jiné zase až trapné, nebo humor podobným anekdotám. Tady převažují podle mého spíše humor, který mě nerozesměje a který se snaží být za každou cenu vtipný leč marně. I když byli tam některé díly, na které ráz vzpomínám do teď, ale to byly výjimky a také to nestačí. Opravdu trapasy. ()

Karlos80

Hodnoceno po shlédnutí druhé série. Docela na úrovni, i co se týče diváckého studia, jehož průvodcem je Josef Dvořák se vždy docela zajímavým hereckým obsazením, které se poté vždy objeví v jednotlivých divácky vybraných příbězích (Trapasech). Novácká debilní rádoby bakalářská "To nevymyslíš", tomuhle nesahá ani po kotníky. První dvě povídky "Morče" a "Rivalové" mi sice utekly, ale ta poslední pod názvem "Omyl" nebyla vůbec špatná, ovšem šmrnc tomu teprve dala lady Květa Fialová v roli ženy upoutané na lůžku někde v blázinci. "Tomu se prý říká stařecká demence !?" A paní Fialová přitom byla zdravá jako řípa...:-) Prý už jde o třetí pokračování tohoto na Bakalářský způsob udělaného pořadu, ale já to viděl zatím poprvé. Tak honem rychle to napravit, vyloženě špatné to opravdu není, a jako vtipná odpočinková záležitost, když už v telce není co, to nakonec docela ušlo. Za 3* jako celek a to i po dnešku, určitě se jedná o nadprůměrnou tv zábavu, než kterou nám dokážou nabídnout v současnosti ostatní TV stanice. Třeba "Hrobníci" neměli vážně chybu. ()

kapsomut

U tohoto pořadu by se nemělo hodnotit podle jednoho příběhu. Některé jsou nudné a trapné, ale některé jsou zase naopak boží. Normálně bych dal 3* za průměrnost, ale přece jen jednu přidám za některé super hlášky! PS: a zase vidim to hodnocení a komentování uživatelů, kteří tomu dali odpad, když viděli jen jeden díl a napíšou jednoslovný komentář typu: "Trapas"... ne tohle je trapas, tohle chovaní! ()

• V povídce vystupuje skutečně existující fotograf Robert Vano a bylo zde použito jeho pravé jméno. (Nick321)
  • Rusky laděné melodie, které v této povídce uslyšíme, jsou „Foggy Day“ od Igora Tuhmanova, „Balalaika Virgin“ od Brada Langa a „Kalinka“ od The Red Army Choir. (Nick321)

Zemřel režisér Dušan Klein

Zemřel režisér Dušan Klein