Pasažéři (2016)

No jo, no. To se dalo čekat..Ale stejně mi to nedá a musím se zeptat: "A KOMU TÍM PROSPĚJETE?!!"

Výchozí bod (2014)

Příjemný mysteriózní zážitek. Chybičky by se našly, ale kdo by je hledal, že.. :)

Zahulíme, uvidíme (2004)

Tohle je prostě klasika, která může urazit jenom přemoudřelý nudný typy, který mají na všechno názor.

Drive (2011)

Nechápu to haloo, okolo tohohle filmu. Za mě - NŮŮŮDÁÁÁÁ

Zig a Sharko (2010) (seriál)

Super milá a oddechová rychlovka. Za mě palec nahoru.

Máša a medvěd (2009) (seriál)

No, musel jsem to přehodnotit, nakonec to vůbec není špatný. Pro malý děti ideál.

Buchty a klobásy (2016)

Přesně ten druh filmu, který vás oblbne perfektním trailerem, kde je vlastně všechno co za něco stojí a když se potom díváte na film nevěříte jak hloupu blbost byl někdo schopen natočit. Jediný světlý moment byla nehoda vozíčků v supermarketu.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Moje nová srdcovka. Crazy postavy a bizarně absurdní děj co se na vás sype v neuvěřitelném tempu. Některé díly jsem si pustil i vícekrát a pořád si užívám promakanost detailů a dialogů. Prostě zábava která stojí za víc než twentyfájv šmekllllls :)

Anděl Páně 2 (2016)

Čert a Anděl jsou super. Děj a křesťanská nalejvárna už tolik ne. Bohdalka, Lucie Bílá a taky mraky v nebi, které jsou tvořeny uboze plochými texturami to je to pravé peklo. Slabší než první díl, ale díky hlavní dvojce pořád zábavné.