• Pohádka

Buď chlap! (2023)

No něco tak trapného a nudného už tady dlouho nebylo.Naprosto ostudný příběh o ničem,kdy se člověk těší až se to rozjede a bude se moct zasmát a ono nic nepřichází.Nechápu dobré herce,které jinak uznávám,že se tohoto paskvilu rozhodli zůčastnit.Ale peníze asi nesmrdí..

České chaty snů (2023) (pořad) odpad!

Okopírovany pořád, který ztrapnila banda českých vidláků a originálu  se nepřiblížila ani z 5 % , je to naprostý odpad a paskvil!!!

Drbny (2023) (pořad) odpad!

Tento paskvil se nedá ani bohužel slušně komentovat,raději bych napsal několik desitek sprostých slov!!!!!🤢🤮🤮

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Náhodou super film a mě se to líbilo jen škoda že rozdávají karty v kině a není vlastně jasný kde a jak to použít..jinak sranda film a 5 hvězd

Pohlreichův souboj restaurací (2023) (pořad) odpad!

Sledovanost nula,nezajímavý pořad,který skončí v propadlišti dějin.Tohle nikoho nenadchne a pokud se nevrátí Ano šéfe tak je to konečná!

Survivor Česko & Slovensko - Série 2 (2023) (série) odpad!

Hnůj a žumpa nejhoršiho kalibru!Taková prasárna, kterou normalně nevydrží sledovat bez zvracení i retardovani diváci nejhoršího kalibru...a je vůbec drzost,že nějakého patvora Tohle vůbec  napadlo Takovou  zvrácenost, pustit do českých televizí....

Duch (2022) (seriál)

Jen naprostí šupáci tady hodnotí negativně tento super seriál.Naprosto špičkové zpracování,zápletky a i komediální prvky,doufám, že natočí pokračování...

Hádkovi (2022)

Tak naprosté zklamání a stejně jako další lidé v kině jsme nevěřícně po odchodu kroutili hlavama,neboť celý film se odehrává jen v bytě a na balkoně.Nechápu,že takovou slátaninu,jinak kvalitní herci natočili.

Holčičky (2022) (pořad) odpad!

Zvrácený pořad  Sokupa a dělaný pro zvrácené lidi jako je Agáta odpad!🤮🤮🤮

Jan Žižka (2022) odpad!

Naprostá trapnost a předražený nesmysl.Vyhodit 500 mil. za film,kde mají především hrát český herci je opravdu špatné. A nacpat tam cizince,jen kvůli pozdějšímu komerčnímu využití v zahraničí,se ukázalo jako totální omyl,protože mimo ČR Žižku nikdo nezná a jsem zvědav, kolik tento paskvil prodělá nakonec.