Divergence (2014)

Na to, že to malo vyše 2 hodín som sa nenudil a hlavne tam bola super Shailene. Nie je to najlepšia vec, čo som v živote videl, ale rozhodne to stálo za môj minutý čas.

Sága: Prokletí stínů (2013)

Príjemné pozeranie, pri ktorom som napriek značnej absencii kvalitnejšieho deja neodpadol nudou! Kostýmy a Kullimon super.

Putování s dinosaury (2013)

Rozhodne pre deti, aby chodili do múzea. Ale keď máte radi dinosaury a peknú animáciu, aj keď bez poriadneho príbehu, tak prečo nie.

Transcendence (2014)

Super idea aj celkom schopné prevedenie.

Tisíc slov (2012)

Nebolo to niečo nové, ani úžasné, ale rozhodne to nie je na umretie. Veľa neočakávať a človek je spokojný, že mu ušiel čas.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Katastrofa! Ani neviem nájsť niečo pozitívne, čo ma tam zaujalo. Dej, aj keď iný oproti klasickému spracovaniu, bol dosť predvídateľný. Angelina mimoriadne vyziabnutá, ak nemá nejaké zdravotné problémy, mala by pekne začať papať.

Na hraně zítřka (2014)

Po dlhej dobe film, ktorý dokázal udržať moju pozornosť skoro 2 hodiny, a teda bolo sa na čo pozerať. Ten koniec síce taký typický americký, ale aj tak najpodarenejšia vec za poslednú dobu.

Zimní příběh (2014)

Veľmi zvláštne a ani trochu nie v dobrom. Jessica a hudba ušli.

Kandidát (2013)

Na naše pomery určite jeden z tých lepších protagonistov sveta filmu. Kamera rovnako.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Priemerný zástupca podobných špionážnych filmov. Kedy už konečne vyhrajú "zlí" Rusi?