Trosečník (2000)

Wilsne ! Je mi to líto.. Parádní oddechovka aneb když nechcete, aby vám přeskočilo, sežeňte si Wilsna.

Lars a jeho vážná známost (2007)

K tomuto filmu jsem se dostal čirou náhodou a musím říct, že jsem se neskutečně bavil. Už přes parádní výkon "blázna" Larse (R.Goslinga) po infarktové gagy P. Schneidra. Scéna jak si Bianku přivedl na večeři ke svému bratrovi a pak bratrův výraz je k nezaplacení. Bianka byla prostě dokonalá. Nemluvila, nenadávala, neprovokovala, nechrápala. Naštěstí se pak z toho neštěstí Lars vzpamatoval. :)

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Včera jsem se na to koukl a byl jsem zklamán. Nejvíc mě štve ta nesrovnalost, že ten skřet Azog tam vůbec nemá být, protože ho Dain zabil před Morii. Na druhou stranu scénka s Gandalfem v Dol Guldur není vůbec špatná. Celkově se to ale zbytečně vleče. Krásy Nového Zélandu už znám z Lotra.

Vlk z Wall Street (2013)

180 minut... tak dlouho jsem snad v kině ještě nebyl. Po shlédnutí Vlk z Wall Street musím říct, že tohle se mi líbilo ještě víc než Rivalové ! Což byl pro mne jeden z nejlepších filmů roku 2013. DiKapr si možná dojde pro Oskartu a já si udělám makléřské zkoušky ! Parádní film, akorát příště přijdu do kina o 5 minut dříve, ať vyfasuju místo někde uprostřed nahoře. Jinak něco o filmu ve zkratce.. Chyť mě když to dokážeš z Wall Street + hutná dávka drog.

Americká krása (1999)

Dokoukáno před pár minutami, takže mám ještě z toho syrový aktuální pocit.. Naoko perfektní rodina, avšak doma to docela vře.. hysterická žena, dospívající dcera, která šílí ze svého otce a hlavní hvězda Kevin Spacey jakožto 40cátník co chytl druhý dech a nechce se stát otrokem společnosti / domácnosti.. chce prostě opět žít své sny, s čímž se jeho rodina nechce spokojit.

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Příjemná oddychovka, která pobaví. Vince Vaugh prostě umí takovéhle role.. Nezklamalo, ale zase na komedii roku to nevidím. Lepší průměr.

Rivalové (2013)

Štěstí je největší nepřítel. Oslabuje vás. Klade pochybnosti ve vaší mysli. Najednou budete mít co ztratit. Parádní film, nelituji vyhozených peněz.. Fámozní herecký výkon Daniela Brühla, úplně jsem mu to žral tu jeho profesionalitu, morálku a přesvědčení. Už vím, proč to tu má 93% a je to hodnoceno jako 3. nejlepší film.. Před shlédnutím jsem měl pochybnosti, ale ty mi byly nemilosrdně vyvráceny a musím říct.. WUNDERBAR !

Útěk ze Sibiře (2010)

Banda se domluvila na útěku z tábora, kde se měli "koncentrovat"..Šli šli šli v -60°C v kabátech, šli šli šli až došli k Bajkalu, kde nalovili pár ryb, šli šli šli pouští, kde málem všichni umřeli žízní.. V Tibetu dlouho nepobyli a tak skončili u čajvalů v Indii. První polovina filmu dobrá, pak už mě to chození zmáhalo za ně.

Spring Breakers (2012) odpad!

Další americkej vtip na JE TO REBEL život. Natáčejí to, protože dobře vědí, že dnešní mládež nalákají na kozy cecky ven, párty 24/7, chlastáme první ligu a rádoby gangsta paradise klišé. To jsem musel být opravdu na sračky z nějakého halucinogenního plynu.. zřejmě závanu těch fazolí, co jsem měl na oběd, abych se na to celé dokázal podívat.. ne kecám, film jsem projel fast forward a nechal tam jen momenty holek v bikinách.. Ušetřil jsem asi cca hodinu života :)

Projekt X (2012)

Rozpočet 12 milionů dolarů?.. Kdybych to věděl dřív, tak bych napsal studiu, že mi bude stačit jejich procento z jejich rozpočtu a to největší pokrytí celé sumy by zahrnovaly pojištění na půjčený mercedes a nějakou dřevostavbu. Chlast bych nakoupil v lihovarech za pusu a "herce" (čti najebané tennagery) bych nalákal tím, že budou v televizi. 84 minut ztraceného času.. Aspoň některý ty "američanky" byly koukatelný.