Versailles (2015) (seriál)

Z několika seriálů, které jsem viděl v roce 2020, jsem tento hltal nejvíce. Velmi povedená výprava a herecké výkony neokoukaných tváří. George Blagdena znám z Vikings a vlastně on byl podnětem pro sledování tohoto seriálu, kdy mě ve své roli nezklamal. Ještě mě mile překvapil Alexander Vlahos v roli Filipa, kterou bravurně zvládl.

Zaklínač (2019) (seriál)

První dvě epizody pořádný časový guláš. Od třetího dílu jsem se konečně zorientoval a postupně poctivě hltal každý nový díl. Akorát škoda že díly, kde nebylo dost Geralta, byly takové vaření z vody.

Premiér (2019) (seriál)

Soukupovo Magnum opus ve formě existenciálního dramatu, kde exceluje v roli premiéra, jenž oplývá neorenesanční personou.

Upgrade (2018)

Konečně film u kterého to odsípá. Ani chvíli jsem se nenudil a musím přiznat, že by se mi takový čip taky hodil a to nejsem žádný kvadruplegik.. haha

Interstellar (2014)

Zrovna jsem se na to dodíval, takže zde píšu své pocity ještě zasyrova. Opravdu velkolepá výprava, nádherná hudba a strhující scény vyvolávající emoce. Miluji tuhle tématiku vesmíru a ikdyž je to pouze jen film, tak mě nepřestane vesmír nikdy fascinovat.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Jurij Spojka je opět na scéně a předvádí návrat na vrchol doslova ze sraček.. Ty jeho pohyby popírající Newtonovy zákony mě rozhodně bavily a ten švidravej drogista tomu taky dal říz.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Jásyn Statšunka ve své typické roli ve svém obvyklém živlu. Novodobý John McClane, který by i Titanik před Megalodonem spasil. Rybičky pekný, potápění v moři na nějakou dobu odložím.

Ohnivé vozy (1981)

Doba kdy se sport dělal kvůli vášni a ne kvůli penězům. Brilantní herecké výkony, kterým se dnes málokteré vyrovnají a nádherná hudba od Vangelise.

Black Panther (2018)

Politicky nekorektní... Málo bělochů a asiatů.