Frank (2014)

Kreativně bláznivá podívaná.

Prokletý klub (2009)

"I wouldn't say I was the best manager in the country. But I'm in the top one."

Prvotní strach (1996)

"Žádný muž, v žádném významném období... nemůže mít jednu tvář v soukromí... a jinou na veřejnosti.. bez toho, aby si jednou nemusel položit otázku.. která z nich je pravdivá." Neskutečný konec. Sežral jsem mu to a on tak se mnou na konci vyjebal !

Dračí války (2007) odpad!

Dobrej výplach mozku.. to už ten "drak" z nekonečného příběhu byl reálnější..

Drive (2011)

Opravdu skvělý snímek. A to jsem se k němu dostal čirou náhodou. Zhlédl jsem ho už aspoň tak 4 krát a stále mě neomrzí. Od doby, co tenhle film znám, tak si taky dávám do pusy párátko, protože to vypadá děsně drsně a cool ! Jinak kamera super, a zvukový podmaz taky strašně parádní. Ať žijou noční jízdy v autě za poslechu Nightcall.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Tak aspoň tenhle film mi nakonec spravil náladu jako poslední z kinomaratónu. Docela záživnější než první díl a to především se zapojením Winter Soldiera, který tam mohl být ještě více rozpracován dopodrobna. Musím říct, že jsem se opravdu nenudil a s upřeným pohledem na plátno jsem u toho baštil chili-limetkové čipsy a byl jsem do toho tak zažranej, že alarm pálivosti jsem pocítil až na konci projekce. Těším se na další díly.

Divergence (2014)

Hustokrutěpřísná ehm.. sračka? 139 a půl minuty trvající film. Z celkového času se dalo koukat tak na 39 minut. Začátek jakž takž dobrý, trénink fyzičky.. ok to se ještě dalo, ale pak ty psychotesty.. NE DĚKUJI. To se zas natočila sranda podle nějaké hyper knížky pro mladičké feministky (Feminor na ně!) silně evokující s Hunger Games, ale tady se jim podařilo dát všechno do jednoho filmu. Frakce, frakce, frakce. Za HORDU život položím !

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Max, který vypadá jako Prorok z Crysis. Dále Spajdy z The social Network, odbarvená Emička --- BACHA SPOILEEER ! ---(Naštěstí chcípla) a Slizoun Harry (Potter?) jako nejlepší postava snad. Ale jo, bylo to lepší než ta stará Spider Man dvojka s Oktopussy. Aspoň si vymysleli příběh, proč vyrostl u tety a tak dál a tak dál. Lepší průměr.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Nedával jsem u toho moc pozor a trochu se nudil, tak jsem přepínal kanely.. možná, když se na to podívám podruhé, tak to snad ocením více.