Fresh Prince (1990) (seriál)

Na tento seroš koukám jen, když se v telce nehraje Premiere League nebo Bundes liga.. takže asi každou středu a a někdy i v pátek. Některé gagy jsou dobré.

Rok vlka (2007)

Předpokládám, že to byl můj první finský film... Už se těším na další počiny z této Země Tisíce Jezer :) Hudba byla "kauniin!"

Nutné k přežití (2006) (pořad)

"normální" člověk bez spešl výcviku by nepřežil...On ho má a tak rady dává dobré, ale některé extrémy nejsou pro běžné výletníky možné přežít.

Přežít (1993)

To mi připomíná jeden podobný příběh ztroskotaného letadla kajsi v Amazonii.. měsíc žrali různé pavouky a brouky a pili svou moč, aby přežili. Jinak tento film mi nezměnil názor na létání letadlem.. 3 kinedrily a pásku přes oči a není co řešit.

Americké psycho (2000)

"Není důležitý vzhled, ale charakter." Na venek slušňák s vybranými manýry, avšak v hlavě psychouš. Podle mě velmi podhodnocené dílo, určitě si zaslouží víc jak 66%

Into the Mind (2013)

Dechberoucí počin, místy až mrazivé momenty, parádní hudba a dokonalé prostředí bílých vrcholků hor. To můžu ! Jako rekreačně extrémně akční lyžař jsem se nestačil divit, jak člověk v pohodě dokáže překonávat svůj strach z těch sebevražedných sjezdů. Ale chápu, že za tím stojí právě ten adrenalin !

Stop That Tank! (1942)

Bůh mi dal zvláštní nadání, učinil ze mě bojový nástroj. Kdyby mě s touto puškou postavili kamkoliv v okruhu 301 yardů od Hitlera s volným výhledem, můžete balit, je po válce. Animovaná propaganda (ne)oblíbené zbraně s humorným nádechem. Prchající Hitla v tanku je ženiální. A jako správný automechanik mějte u sebe nějaký volej. Jen pro jistotu, kdyby se vám zadrhlo nádobíčko.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Parádní scenérie, fantastická hudba a vtipný příběh se zajímavým koncem. Asi si taky někdy dám výlet na Island a sjedu si tu trať jako Ben Stiller. :)

Plivu na váš hrob (2010)

Trochu napětí, nějaké to znásilnění a pak na závěr je všechny zmasakrovat hahaha. Dobrá zábava na večer. Holka vytvořila rekord v plavání pod vodou a zažila svůj beztak první specianální styg.

Dogma (1999)

Věřte nevěřte přichází príma Džízs.. Tento film Vás pobaví jen tehdy pokud nejste silně věřící neboť v Americe kvůli tomu měli myslím problémy :D Celý film je super nadsázka a já se neskutečně bavil.