Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Seth Rogen a jeho velmi specifický humor - fekální humor plný sraček, urážek a sraček. Ale ono to dokonce pobaví ! Ikdyž poměr vtipů x trapárna je sice asi 1:10.. Film plný narážek na jednotlivé herce a filmy ve kterých dali světu najevo,že existují a plno zhovadilého humoru

Podfukáři (2013)

Film typu dokonalý trik. Osobně mě velmi zaujal, protože kouzla jsou prostě kouzelné :D Už jako malý jsem byl na vystoupení Davida Copperfielda a vždy jsem se chtěl naučit nějaký trik, kterým bych ohromil holku :) Našlapaný film, člověk se nenudí ani chvíli. Nejvíce mě dostala "údajná" smrt Dejva Franca.. Opravdu jsem nečekal, že to byla jen finta..

Očista (2013)

Film na který jsem se neskutečně těšil. Propracovaný, dobře sestříhaný trailer, kladné hodnocení mých kamarádů. Mé očekávání bylo, že si zajdu na napínavý povedený horor. AVŠAK !!.. byl jsem velice velice zklamán.. Většina "lekavých" scén se dala předem očekávat + Happy ending a to já prostě u hororů nemám rád. Takže bych to ohodnotil 3* po shlédnutí v kině, ale za tak nevyužitý potenciál filmu musím dát jen 2*.

Nevědomí (2013)

Tom Cruise - záruka kvality ?.. Opět potvrzuje, že snad dokáže ztvárnit každou postavu.. skvěle mu asistuje pro mě dosud neznámá Andrea Riseborough a Ukrajinka Olga Kurylenko :) Oblivion je přesně ten typ filmu, který Vás už od začátku ohromí.. NEJEN svým zpracováním, ale i hudbou ! M83 odvedli opravdu skvělou práci. Téma je sice trošku už omleté, ale vše napravuje zajímavý příběh a post apokalyptický pohled na svět či zničený měsíc. Mimochodem.. ten design toho oblačného domu je prostě luxusní a takhle bych si představoval svoje bydlení. :D