Nikdo (2021)

Kto je lepší ako John Wick? Nikto.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Prci Prci Prcičky novej generácie. Tzn. LGBT propaganda tam toho napratala čo sa vošlo. Ale zabaviť sa na tom dá, hlavne vďaka dobre obsadeným hlavným postavám Maeve a Otisa. A k tomu agentka Scullyová ako sexuálna terapeutka? Ktovie ako ju ukecali na takúto chobotinu.

Město podivínů (2018)

Mal som to šťastie, že som si o Freaks nič dopredu neprečítal. Každé slovo o filme by bol spoiler. Na vysokej škole Holywúdskej by tento film mal byť ako povinný predmet pre každého režiséra alebo scenáristu. Asi len druhý krát dávam filmu prívlastok 'waw'.

Nebe s.r.o. (2019) (seriál)

Steve Buscemi je Boh. Všetko čo Vás pri tomto spojení dokáže napadnúť sa tu stáva skutočnosťou. Steve je proste Boh.

Úplně debilní zprávy (2018) (pořad)

Tieto správy sa mi celkom lúbia. Nie sú také debilné ako na iných kanáloch.

Newsroom (2012) (seriál)

Tak ako som sa na Newsroom tešil, tak som z neho rýchlo vytriezvel. Nestáva sa mi často, že nedopozerám seriál, ale tu som to zabalil už po 6tich epizódach. Po úvodnom prejave v prvej epizóde to išlo dolu vodou a celý seriál bol len útok na republikánov. Kto má chuť na liberálne, prodemokratické žvásti odporúčam pozrieť radšej šou Billa Mahera. Ten je aspoň srandovný. Navyše mi vadilo aj neskutočné prehrávanie všetkých, snáď okrem Jeffa Danielsa.

Maigret - Maigret a případ mrtvého muže (2016) (epizoda)

"Tá žena nie je Češka, ale Slovenka. Títo ľudia z dedín z východu sú nevzdelaní. Niektorí na tom nie sú o nič lepšie ako stredovekí rolníci. O nič lepšie ako zvieratá." - Kvôli tomuto sa nedalo dať menej ako 5 hviezdičiek. Snáď natočia ešte aj ďaľších Maigretov.

Sázka na nejistotu (2015)

Vždy ma pobaví, ked niekto hovorí, ako bola finančná kríza v 2008 bleskom z čistého neba. Ja som politickú a ekonomickú scénu vtedy vôbec nesledoval a aj tak som vedel o prichádzajúcej hypotekárnej kríze z USA dávno predtým ako bublina praskla. Už v roku 2004 sme so spolužiakmi na škole pri pive riešili ako kríza zasiahne náš odbor a aké odvetvia by mali ostať najmenej dotknuté. Po Clintonovej deregulácii finančného trhu bol výsledok viac-menej jasný. Keby som sa v tej dobe aspoň trochu zaujímal o dianie vo svete, mohol som na tom zarobiť, ako tých pár kravatkárov vo filme. Ok, jeden z nich nosil tričko a nemal ani topánky. To je ďalšia vec, ktorá ma vždy zaráža - stačí, keď si niekto oblečie oblek a už pre ľudí pôsobí dôveryhodnejšie. Mne sa vždy, keď zbadám kravatkára, rozsvieti výstražná kontrolka v hlave - Pozor ojebávač.

Ztrácení (2014)

Nechcelo sa mi donekonečna čakať na Game of Thrones a tak som si prvú erotickú scénu Maisie Williams pozrel tu. Kvôli kvalitám Maisie som dokonca aj zvýšil hodnotenie. Škoda len, že si nestiahla kožu z ksichtu a nezačala podrezávať všetkých naokolo počnúc riaditeľskou mrochtou. Snáď ju ešte uvidíme vo filme, ktorý bude menšia artotina.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Začiatok bol trochu slabší / pomalší, ale potom sa nám Zozlenie pekne rozbehlo a záver 3tej a 4tej série bol úplná ľahôdka. Škodaže celkové finále odflákli. V komentároch je veľa porovnávania s Dexterom (ktorý mal podľa mňa lepší záver). U mňa v tomto žánri ale naďalej vyhráva Shield. Úroveň je napriek tomu veľmi vysoká a o edukatívnosti v odbore chémia ani nehovoriac. Až mám nutkanie vytiahnuť si sadu mladého chemika a skúšať vykryštalizovať modré kamienky.