Princezna Mononoke (1997)

Vzhledem k tomu, že jsem film viděl s českým dabingem (ve kterém se opakovali u různých postav ti stejní dabéři), tak zatím za čtyři hvězdičky. Ale rozhodně mě tenhle úžasný snímek donutí sehnat si ještě nějaké další anime.

Fantom Paříže (2001)

Na mě to působí dojmem, že jde o strašně drahý televizní film. Venkovní kompozice mi přijdou zajímavé, ale v interiéru je to televizní až hrůza. Příběh je naprosto o ničem. Hodně jsem se nudil.

Notting Hill (1999)

Myslím, že Julia Roberts nebyla nikdy tolik sexy jako zde a s Grantem jim to sluší. :o) Jedna z mých nejoblíbenějších romantických komedií. Spíš ****1/2.

Divoké včely (2001)

Hodně nevyrovnané, ale pěkných momentů je tu dost. Vilhelmová, Liška a Dušek výborní, naopak obsazení neherce do prakticky hlavní role se nevyplatilo.

Tajemství loňského léta (1997)

Solidní vyvražďovačka, která sice vrší jedno klišé na druhé, ale na rozdíl od podobných filmů funguje. Alespoň u mě.

Křupan (2000)

Hlavní hrdina je strašně naivní, jeho vysněná slečna je velmi hloupá, celý film je ohromně nudný. Jediný vtip této "komedie" jsem objevil až v závěru, kde se píše, co se s jednotlivými postavami dělo dále. To je docela málo.

Hollywood v koncích (2002)

Já si nemohu pomoct, ale smál jsem se opravdu hodně. Minimálně tolik, jako u Darebáčků. Opravdu podařená komedie s prvotřídním hereckým ansámblem.

Doktor Hollywood (1991)

Ani ve svém žánru to není příliš nadprůměrný film, ale i tak ho mám hodně rád, hlavně kvůli skvělému obsazení.

Smrtelný případ (1967)

Výtečný špionský thriller, kterému dominují vynikající Mason a Signoretová.

Patriot (2000)

Neskutečně odporně patetická záležitost. Zajímavé je, jak dokážou být Němec a Australan američtější než Američani.