The Bad Shepherd (2024) odpad!

Dost málo záživné céčko s pár nounejmama, co se ponevírají po lese. Konec to poslal do odpadu, jinak bych tomu výblujku asi dal 1 slabší hvězdu. ⬇️ 7%

Havěť (2023) odpad!

Barák plný havěti a taky v něm jsou pavouci. Fandil jsem pavoukům. Obsah a děj 0, herecké obsazení 0, scénář 0, zajímavost 0, kamera 0. Do těchhle sraček, tmavých, vytřepaných a otravných navíc francouzký RAP. Naprosto nedívatelný debilní shit. ⬇️ 0%

Confidential Informant (2023) odpad!

Počin, za který by se museli stydět i v osmdesátkách, natož teď. Mimořádně mizerná příšernost. Jméno gibson už budu od nyní psát s malým písmenem na začátku stejně, jako jsem to udělal u wyliže a těch jeho pre mortem sraček. ⬇️ 2%

Válka policajtů (2024) odpad!

Měl jsem problém u téhle zmatené amatérské slátaniny vydržet 15 minut, takže přes 2 a půl hodiny, to je asi vtip. K tomu tam huhňají, skoro nic jim není rozumět, a ještěk tomu zpomalené záběry, aby ta volovina trvala ještě déle. Ne, děkuji. ⬇️ 2%

Sleeping Dogs (2024) odpad!

Gladiátor v pomalém, berličkovém filmu pro staré spoluobčany, kteří mají čas a chuť na to koukat, ačkoli se tam nic neděje. ⬇️ 2%

El hombre del saco (2023) odpad!

Velmi špatná duchařina, samá děcka, spíš jako variace na Rychlé šípy. ⬇️ 2%

Abigail (2024)

Tohle nebyl horor, tohle byla komedie. A ne úplně špatná. Připomnělo mi to Sám doma. Jen Abigail, byť ne až tak vynalézavá, byla vskutku zlobivější. ➡️ 40%

Desaparecer por completo (2022) odpad!

Obsahuje spojlery... Fotograf, takový parazit, co fotí mrtvoly a nehody pro noviny, má špatné sny a přichází postupně o smysly. No budiž. Ale pak se dozvíme, že je prokletý. To už není budiž a začíná to být pěkná hovadina. Tož navštíví juniorní čarodějnici, ta mu s rodinkou zabubnuje písničku a má to být OK. Ale není. Tož navštíví čarodějku seniorní úrovně. Ta i vypadá, že by pomohla, ale fotografovi se nepozdávají její podmínly. Pak to nějak umělecky dopadne a skončí do ztracena. Tak zhruba 90% stopáže je vata, během které se chodí, čumí, rozhlíží a plká. Zbytek je taky blbost. ⬇️ 6%