Stiletto (2008)

Sice to bylo naprosto zmatené a až skoro do konce jsem nechápal, která bije a proč, ale aspoň se tam objevilo fakt hodně starých známých tváří. Děj je mizerný, chaotický, trochu ovoněný devadesátkami, celé je to sice dost žumpa, ale se sebezapřením se to dá dokoukat až do konce, který se taky nepovedl. (28%)

Toro (2016) odpad!

Nezajímavý film o nezajímavém kriminálníkovi jménem Toro. Těžko najít důvod, proč takovouhle hovadinu koukat. (2%)

Icarus (2010) odpad!

Sorry, to se fakt nedá. A k tomu ještě ty kecy, třepotající kamera, zmatený střih, ... Fuj. (0%)

Hunted (2020) odpad!

Všechno špatně. Až úsměvně trapná amatérská záležitost, nudná, hloupá a zcela nezajímavá. A škaredší bábu do hlavní role v této kravině by asi taky těžko hledali. (1%)

Butchers (2020) odpad!

Amatérský výměšek nulové kvality. V hlavních rolích ochotnický komparz podřadné úrovně, nulový nápad, nulový děj, nulová zábava, nulová atmosféra, nulové náklady. (1%)

Blood River (2009) odpad!

Fekálně nudná a užvaněná hovadina plná přehrávání, křiku. K tomu debilní scénář plný navíc pánbíčkářských keců a ještě protivná hysterická baba. Nedívatelná snůška lejn. (1%)

Smrt on-line (2008)

Vynalézavost vraha byla zajímavá, vše ostatní kolem bylo poměrně nezajímavé, nudné, všední. Nic moc vyšetřování, prostě nic nic, tlachy tlach, nic, nic a pak najednou hurá, zčistajasna vědí, kdo je vrah. (42%)

Přežít Mexiko (2017) odpad!

Standardní snůška sraček ala Lundgren. Když už se střílí, tak je to až komicky špatné. Když už je bitka, tak by to Bolek Polívka zvládl tak nějak podobně. Děj, příběh, "herci" - škoda mluvit. (3%)

Co se z nás stalo (2015)

Takový vizionářský civilní film o představitelném začátku epidemie, která narozdíl od COVID-19 dělá z lidí krvelačné zombíky. Říkejme mu třeba COVID-20. Dobře tvůrci odhadli chování lidí pod tlakem, které odpovídá realitě, kterou dnes známe, jen je trochu vynásobené jejich těžší situací. Ale v zásadě je to hodně podobné - hloupost, covidiocie až do chvíle, než se něco fakt podělá, sobectví, primitivita. Slabým místem filmu je dost nudný a nepříliš zajímavý děj zejména o osobnostech zúčastněných a taky nedostatečný závěr filmu, jako by jim právě a úplně došly peníze. (45%)