Arkansas (2020)

Dobře natočený film, ojediněle akce, jinak kecy a dost nuda. Hodně se to vleklo. Škoda, byl tam potenciál na mnohem větší švung. (45%)

Belzebuth (2017)

Shrek si tentokrát oblékl policejní uniformu a společně s Oslíkem vyrazil do boje za záchranu nějakého kluka, do kterého se, tentokrát po dalších tisíci letech, už potřetí zreinkarnoval Mesiáš. Na cestě ho stíhá zlo zpodobněné obživlou sochou Jožina Krista. Zmatek korunuje chaos a taky to na životě odnese pár desítek dětí, ale v každé pohádce to musí nakonec dopadnout jak? No přece dobře. Konec a zvonec. (22%)

Dead Again in Tombstone (2017) odpad!

Fatální trapárna natočená nějakým podřadným obecním ochotnickým spolkem. Naprostá debilita a navíc odstrašující kamera s neustálými zpomalenými záběry, které jen oddalovaly cestu k vytouženému konci téhle k zblití sračky. (1%)

The Collector (2009)

Takové zdařilé brutální HI s drobnou výhradou - nevím, proč furt běhal po schodech nahoru a dolů. (73%)

Karanténa 2: Terminál (2011)

Levný škvár o hnusné uřvané protivné skupině lidí, kde se někteří mění na zombíky. Chvála bohu, že je po nich. (11%)

Mstitel bezpráví 3 (2015)

Být mi 75 tak bych to asi žral a možná i učůrával do plenek. (15%)

V mysli pachatele - Deset malých koster (2019) (epizoda) odpad!

Stará umanutá paní po čemsi pátrá. Další zhovadilost založená na tom, že se vůbec nic neděje, nuda furt jako prase a všichni se tváří hrozně vážně a důležitě. Nulovou atmosféru, brutální nudu a naprostý nedostatek děje se snaží nahradit klavírní hudba na pozadí. Otřesný plebs. (0%)

Poslouchej (2019) odpad!

Dno myslitelného i nemyslitelného. Odzbrojující tupost, blbost, absolutní nuda od začátku do konce. Celý realizační tým by se mnohonásobně lépe uplatnil na poli při sběru brambor, chmele nebo něčeho takového. (0%)

Blood and Money (2020)

Asi 90letý hůře pohyblivý dědeček bez obtíží pobije hordu mladých násilníků někde v dupě u polárního kruhu. To není ta největší prdel. Prdel je, že chodí v oblasti, kde nikdo dlouho dříve nebyl, ale chodníčly ve sněhu jsou prochozené a na cestách jsou kolejnice po pneumatikách a všude kolem rozšlapaný sníh. Další prdel je, že ho lumpové občas najdou a on kolísavým a vratkým krokem někam pomaličku odchází, ale nikdo z lumpů ho nesleduje, nedoběhne, ba ani nedojde či nedoleze. Připadlo mi to jako jedna reportáž o Putinovi, který sice moc neumí bruslit, ale profíkům nasázel asi 10 gólů v nějakém svém krutoreálném objednaném matchi. (20%)