Návrat domů (2009) odpad!

Banální zápletka, samá hluchá místa, žádný děj, tupé chování postav, špatné herecké výkony, otřesná hudba. Nedívatelná supernudná poloamatérská hovadina. (1%)

Galveston (2018) odpad!

Chlap zachrání pipinu, pak s ní jede někam do řiti, pak tam dojedou a pak tam jsou a pak tam nejsou. Nuda a blbost jak sviňa. (2%)

Na hraně strachu (2018)

Velmi nadějný začátek. Pak se do toho namontoval ten pitomý asiat a začalo to jít k šípku. Pak ještě bleskla naděje a mohlo to pokračovat jako slušná Home Invasion. Ale po chvíli umírá nejzajímavější postava a do popředí jde zase ten pitomý asiat. Vždy, když jsem ho viděl v těch nudných nekonečných záběrech o ničem, říkal jsem si, kdo proboha tohle idiotskou postavu vymyslel. Postupně přibude čínské pojetí filmu a jde to úplně do kytek až do pitomého konce. Velká škoda. Mohl to být fakt dobrý film. (38%)

Trick (2019)

Nic zásadního tomu asi nejde vytknout. Nepřetáčel jsem, dodíval jsem se do konce. Bylo to napínavé i ne. Asi nemám jasný názor. (55%)

Vraždy v Kitzbühelu (2001) (seriál)

V nouzi dívatelná rakouská detektivka. První díly a série byly strašné, později už to jde se sebezapřením někdy i dokoukat. Ale jsou to hrozné kokotiny. Jen nechápu tu zbytečnou dějovou linku se starou bábou a dědou. (12%)

Pojď za tátou (2019)

Prvních 50 minut můžete přeskočit. Potrat, který vypadá jako ještě větší debil než obvykle, si tam vykládá se starým mužem. Ryzí odpad. Zbytek je černá komedie s troškou humoru, která se hodně vleče. (18%)

Mine 9 (2019)

Skupina horníků těží uhlí v problematickém dolu. Protože to nejsou žádní myslitelé a ani bezpečností práce se nijak nezatěžují, rozhodnou se v práci pokračovat. Zbytek filmu už nepřináší nic zajímavého ani překvapivého. Jen se tam po závalu plazí s čelovkama a snaží se přežít. Nuda, tma, nuda,... poměrně svižně jsem se dopřetáčel až do konce. (11%)

Černé Vánoce (2019) odpad!

Pár pipinoidní novofemistických teenageřích holek je na koleji. První polovinu filmu převážně tlachají o blbostech, zpívají, hádají se a tak. Ve druhé polovině už jich konečně pár umře, ale ta hlavní ne a odhalí, že mužští protihráči jsou změněni nějakým kouzelnickým rituálem a mají nadlidské mimořádné schopnosti a sílu. Konec je ve stylu Kill Bill, kdy pár pipin zmlátí všechny ty nadlidsky silné chlapy. Tupá, nudná, blbá kravina, u které se jen těšíte na závěrečné titulky. (8%)