Charlieho andílci (2019)

Nějaké ženské tam chodí v barevných oblečcích, žvatlají, pobíhají a bijou se s chlapy, ale hlavně žvaní. Docela dlouhé, nezábavné, nezajímavé, protivně ukvičené a otravně babsky chaotické. Nemohl jsem se dočkat konce. (18%)

První zrádce (2019)

Film mě nezaujal ničím. Jen spousta keců a vážné obličeje. Nuda, bláboly, hádky, sny. Většina přetočena, nedívatelné. Stopáž nestoudná. (21%)

Národní třída (2019) odpad!

Stupidní film o primitivovi. Otravně o ničem, tupé a blbé. Jediné co mě potěšilo bylo, až jsem se zrychleně dopřetáčel konečně na konec, že na konci dostal to, co si zasloužil. (2%)

Barva z vesmíru (2019) odpad!

Z nebe spadne fialový flusanec a věci kolem se začnou měnit. Zajímavý námět? Zapomeňte, píčovina jak cyp. Jen se tady trochu zastanu Cageho. Udělal co mohl. Spíše za tento hnůj může jeho manžer, který ho do toho uvrtal, a taky kreativní tupoun, který připravil námět, a taky ňouma, který se rozhodl tuhle superhovadinu produkovat. (4%)

Bitva u Midway (2019)

Zajímavý a místy velmi dobře natočený vojenský film. Jen občas se mi zdálo, že děj trochu nenavazuje a ztrácel jsem se ve spoustě jmen a podobných obličejů. Ale každopádně slušný film. (62%)

Dokonalý voják (2017) odpad!

Hovadina fekální kvality o klonovi, kterému se zdá, že vidí to, co jiné klony. Počin plný nudy, keců, neznámých ksichtů, trapný, otřesný. (1%)

Rabid (2019)

Velmi nezáživný a nudný snímek z prostředí modelek. Vleče se to jako snopel. V zásadě jde o to, že jedna vegetariánka se po operaci změní na něco jako upíra. Sem tam někoho kousne, ale většinu filmu si holky žvatlají o svých věcech. Velké zklamání. (12%)

Temná tvář Brooklynu (2019)

Willis si odehrál své 2 minuty jako obvykle. Zbytek filmu je o detektivovi, který pátrá po korupci na Mestském úřadu. Sem tam dostane do držky, sem tam se to vleče, sem tam se tam vykecává s ženskou, občas dost dlouho, sem tam rasové téma, sem tam někdo hraje 10 minut na trubku a můžete to sledovat v celé délce. Nuda, dlouhé, pomalé, černé, nezajímavé. Uspokojí, nenadchne. (32%)